nagaba.pl

Opinie (1078) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8990)

Ważny od: 8 maj 2023
nagaba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 sie 2023
Szczególnie podoba mi się, że buty mają wyściółkę ze skóry. Lepiej byłoby zmienić politykę zwrotów i wymiany. Kupiłam 37, okazal się być za duży, wymieniłam i cały proceder kosztował mnie 50zł. Większość firm ma darmowa dostawę i darmowy zwrot przy tańszych produktach. A tu kupując buty za 300pln ostateczny koszt wynosi 350pln. To nie jest mile.
IG
Iza G.
Michów

10 lip 2023
Szanowni Państwo, nie rozumiem dlaczego nie jest możliwy zwrot obuwia przez paczkomat. Musiałam wysłać nietrafione obuwie przez Pocztex, co kosztowało mnie dodatkowe 24 zł plus czas spędzony na starannym owijaniu paczki w szary papier, oklejaniu, opisywaniu, wypełnianiu na poczcie papierków. Bardzo często robię zakupy online ale z takim absurdem jeszcze się nie spotkałam. Tym bardziej, że wiem, iż buty kupione od Państwa na allegro, można odsyłać przez paczkomat. Niestety, ale nie zamierzam więcej nic kupować w firmie NAGABA. Utrudniacie jak możecie zwrot towaru.
EC
Ewa C.
Wroclaw

Opinie nt. sklepu nagaba.pl

Buty faktycznie wyglądają tak jak się spodziewałam i czego oczekiwałam ale tylko wizualnie, skóra jest bardzo sztywna a ja mam wrażliwe stopy, po pierwszym dniu miałam odcisk na odcisku. A wyglądały na takie wygodne. Do tego skórka lub tworzywo pod stopa jest strasznie śliskie, jak stopa lekko się spoci mam wrażenie, że wypadnę z buta.
niefunkcjonalność i brak wygody obuwia. Niestety, jestem rozczarowana
Model 075 to nieprzemijalny klasyk od wielu już lat. Dobrze, że są dobre produkty nie ulegające sezonowej modzie... Dlaczego 3 gwiazdki? Niestety ostatni egzemplarz to wyraźnie cieńsza (delikatniejsza) skóra wierzchnia oraz kiepskiej jakości sznurowadła - niczym najtańsza dalekowschodnia produkcja... Szkoda.
Buty nie są wygodne, w lewym dłuższy język, który obciera
27 sty 2024
Wkładka wklejona w niepełnym wymiarze. Nie można więc wyjąć wkładki, żeby wyczyścić, a zarazem klej nie jest na całej powierzchni więc brud, kurz itp będą dostawać się w wolne przestrzenie
EC
Ewa C.
Wroclaw
10 lip 2023
22 lis 2023

Wyraźna obniżka jakości - wzornictwa i materiału

Na zdjęciach można porównać stary, płytki, wręcz tenisówkowy, czerwony model z nowym, rzekomo wyższym "do kostki" i znacznie droższym modelem turkusowym. Gorszość nowego modelu turkusowego: a) cała wierzchnia część buta jest zszywana z kawałków gorszego gatunku skóry, zamiast ślicznie wykrępowanej skóry w modelu czerwonym. b) model turkusowy, rzekomo do kostki, nie ma wszytego języka i w rzeczywistości płytszy model czerwony pozwala przejsc suchą noga przez TRZYKROTNIE głębszą kałużę c) haczyki i stalowe pętelki w modelu turkusowym nie są "schowane" pod podszewka buta, tak jak były ładnie schowane w modelu czerwonym. d) but turkusowy ma nowomodny, pokraczny, ogromny obcas, wystajacy na boki i do tylu, podczas gdy anatomicznie pięta jest najwęższą częścią stopy. Wiem, że Mały Jasio myśli sobie, że dzięki przerośniętemu obcasowi noga będzie stąpała stabilniej. Nic bardziej mylnego: moment siły "skręcający kostkę", czy "łamiący goleń" jest znacznie większy w słoniowatym obcasie. e) w obu modelach niewymienna i niereperowalna podeszwa obniża nie tylko cenę produkcji, ale też i moja ocenę
23 lip 2023

Numeracja zawyżona

Numeracja ewidentnie zawyżona niewiadomo dlaczego ponieważ wcześniej nie było z tym problemu. Buty z najnowszej kolekcji zamówione w numerze 41 były ewidentnie w rozmiarze przynajmniej 42. Jako że kolekcja nie przewidywała numeru w rozmiarze 40 buty trzeba było zwrócić.
13 sty 2024

Glany długie.

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Kolor w rzeczywistości jest odrobinę ciemniejszy niż na zdjęciach. Wcześniejsze zamówione kilka lat par butów Nagaba kupiłam w rozmiarze 41. Glany niestety są zbyt krótkie i muszę zamówić większy rozmiar. Ale buty są przecudne. Polecam.
13 sty 2024
Zbyt długi czas oczekiwania na wysyłkę butów, które zostały już wyprodukowane. Ponadto kiepska jakość komunikacji z osobą po stronie obsługi klienta (lakoniczne odpowiedzi na maila, brak edukacji w obsłudze klienta).
26 lis 2023
Źle opisali państwo parę butów kupionych przeze mnie. Była ona opisana jako trzewiki męskie, a są to trzewiki młodzieżowe.
Kupione w czwartek wysłane w poniedziałek popołudniu to zdecydowanie ma minus
16 paź 2023
Skóra na butach jest brudna i miejscami farbuje