nagaba.pl

Opinie (1012) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8924)

Ważny od: 8 maj 2023
nagaba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 sie 2023
Szczególnie podoba mi się, że buty mają wyściółkę ze skóry. Lepiej byłoby zmienić politykę zwrotów i wymiany. Kupiłam 37, okazal się być za duży, wymieniłam i cały proceder kosztował mnie 50zł. Większość firm ma darmowa dostawę i darmowy zwrot przy tańszych produktach. A tu kupując buty za 300pln ostateczny koszt wynosi 350pln. To nie jest mile.
IG
Iza G.
Michów

10 lip 2023
Szanowni Państwo, nie rozumiem dlaczego nie jest możliwy zwrot obuwia przez paczkomat. Musiałam wysłać nietrafione obuwie przez Pocztex, co kosztowało mnie dodatkowe 24 zł plus czas spędzony na starannym owijaniu paczki w szary papier, oklejaniu, opisywaniu, wypełnianiu na poczcie papierków. Bardzo często robię zakupy online ale z takim absurdem jeszcze się nie spotkałam. Tym bardziej, że wiem, iż buty kupione od Państwa na allegro, można odsyłać przez paczkomat. Niestety, ale nie zamierzam więcej nic kupować w firmie NAGABA. Utrudniacie jak możecie zwrot towaru.
EC
Ewa C.
Wroclaw

Opinie nt. sklepu nagaba.pl

To już druga para butów z tego wzoru poprzednia była zemną 2 lata noszona w okresie wiosennym i jesiennym prawie cały czas wymieniam na nowe tylko dlatego że z powodu ciągłego użytkowania straciły swój urok. Nowe trochę sztywniejsza skóra także proszę zwrócić na to uwagę poprzednie granatowe były od razu idealnie układające się na stopie. Polecam jak zwykle nie tylko ten model ale i wszystkie modele. Od kilu lat nie wyobrażam sobie chodzenia w innych butach.
10/10 - błyskawiczna przesyłka no i świetne buty. Pierwszy raz kupiłem i spokojnie przymierzam się do kolejnego zakupu.
Buty wygodne , ładne , to już albo dopiero:)moja druga para. Rzetelny producent . Trudno mi powiedzieć , czy rozmiarówka jest zawyżona , chyba trochę czasem się różni . Przymierzałem 2 lata temu 40 u znajomej i buty pasowały , zamówiłam wiec rozmiar 40 i okazały się trochę większe , ale na skarpetę mogą być. Tym razem zamówiłam 39 , czyli taki jak zazwyczaj nosze i są dobre.

Buty trwałe i bardzo dobrej jakości

Buty są bardzo dobrej jakości, bardzo trwałe i wygodne. Pomimo tego, że moja stopa jest nietypowa i większość butów musi ułożyć się, tutaj poszło bardzo szybko i z małym otarciem pod kostką. Mam tylko zastrzeżenie co do rozmiarówki, bo pomimo tego, że drugie buty wzięłam w tym samym rozmiarze są na mnie odrobinę za krótkie.
KK

Kasia

Szybka wymiana to na plus. Buty (glany shark lekkie) niestety nie dla mnie, za szerokie. Pierwszy raz się spotykam, by przy wymianie płacić za wysyłkę wymienionej rzeczy. Reasumując poniosłam koszty 2 wysyłek i 2 zwrotów i to się już robi suma - nie zachęca to do ponownych zakupów.
Cudo!. Jak zwykle. Mam już sporo butów Nagaba i ten nowy model również mnie nie zawiódł: wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. :) A do tego prosty, piękny krój i oryginalny odcień ciemnej zieleni. Polecam Nagabę nieodmiennie. Nagabo, do zobaczenia przy kolejnych butach!
Doskonałe wykonanie, buty szyte jak na moją stopę. I do tego są w pięknym kolorze. Dziś chodziłam w nich 6 godzin, po zdjęciu skarpetki były suche. I jeszcze szybka realizacja zamówienia. Jestem zachwycona. Warte swojej ceny.
Buty porządnie wyglądają, w realu mam wrażenie, że lepiej niż na zdjęciach w ofercie; ładna skóra, wygoda dla szerszej stopy. Dobrze zapakowane w przesyłce. Dziękuję. Rozpoczynamy używanie :)
Wszystko Jest super tylko bardzo mały wybór trzewików w skórze licowanej ale damy radę te buty są najlepsze korzystam już z 15 lat . Pozdrawiam
Najlepsze buty, jaki mój syn miał na nogach. Polecam dla dojrzewających nastolatków - ich stopy przestają wydzielać specyficzne zapachy 😉
13 kwi 2024
Buty bardzo dobrze wykonane. Niestety przy mojej tęgości stopy trochę obciskają. Myślę, że z czasem się rozchodzą. Polecam,ładny bucik.
Szybka i solidna wykonania produktu. Numer obuwia zgodny z opisem, duży wybór kolorystyki obuwia. Cena adekwatna do jakości obuwia.

Gorąco polecam

Jestem niesamowicie wdzięczna za przyśpieszenie dostawy po rozmowie z miłą Panią ze sklepu. Butki super, takie chciałam. Dziękuję
Polecam!!! Buty solidnie wykonane, rozmiarówka typowa, bardzo wygodne - od razu po założeniu można iść na dłuższy spacer 🙂
7 kwi 2024
Moje drugie już buty zakupione w firmie nagaba, jestem bardzo zadowolona. Buty wygodne, przewiewne i trwałe.Polecam.

Ocena jakości butów i realizacji zamówienia.

Szybka realizacja zamówienia. Jak zwykle buty wykonane bardzo starannie, wygodne, ładnie się prezentują.
14 kwi 2024
Buty, są dobre jak się spodziewałem, spełniają moje oczekiwania. Wygoda, komfort design jak dla mnie ok
Buty są bardzo wygodne,super wyprofilowana wkładka, okrągłe czubki szczególnie dla osób z haluksami.
Dobrze wykonane, naturalna skora bardzo miekkie w srodku, i fantastyczny kolor zielony. Polecam
13 kwi 2024
Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa. Buty rozmiar 36 trochę mniejsze niż inne modele Nagaba