nagaba.pl

Opinie (1083) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8995)

Ważny od: 8 maj 2023
nagaba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 sie 2023
Szczególnie podoba mi się, że buty mają wyściółkę ze skóry. Lepiej byłoby zmienić politykę zwrotów i wymiany. Kupiłam 37, okazal się być za duży, wymieniłam i cały proceder kosztował mnie 50zł. Większość firm ma darmowa dostawę i darmowy zwrot przy tańszych produktach. A tu kupując buty za 300pln ostateczny koszt wynosi 350pln. To nie jest mile.
IG
Iza G.
Michów

10 lip 2023
Szanowni Państwo, nie rozumiem dlaczego nie jest możliwy zwrot obuwia przez paczkomat. Musiałam wysłać nietrafione obuwie przez Pocztex, co kosztowało mnie dodatkowe 24 zł plus czas spędzony na starannym owijaniu paczki w szary papier, oklejaniu, opisywaniu, wypełnianiu na poczcie papierków. Bardzo często robię zakupy online ale z takim absurdem jeszcze się nie spotkałam. Tym bardziej, że wiem, iż buty kupione od Państwa na allegro, można odsyłać przez paczkomat. Niestety, ale nie zamierzam więcej nic kupować w firmie NAGABA. Utrudniacie jak możecie zwrot towaru.
EC
Ewa C.
Wroclaw

Opinie nt. sklepu nagaba.pl

KK
30 kwi 2024

Kasia

Szybka wymiana to na plus. Buty (glany shark lekkie) niestety nie dla mnie, za szerokie. Pierwszy raz się spotykam, by przy wymianie płacić za wysyłkę wymienionej rzeczy. Reasumując poniosłam koszty 2 wysyłek i 2 zwrotów i to się już robi suma - nie zachęca to do ponownych zakupów.
26 kwi 2024
Jak zwykle się nie zawiodłem, buciki Ok. To mój kolejny zakup w tym sklepie. Polecam
30 kwi 2024
Super wykonanie i wygląd, ale rozmiar zawyżony.
28 kwi 2024
25 kwi 2024
Buty są ładnie wykonane, a kolor dokładnie taki jak na zdjęciu. W moim przypadku okazały się jednak zbyt masywne, sztywne i ciężkie, ale to z pewnością kwestia gustu. Zwrot pieniędzy otrzymałam następnego dnia po odesłaniu towaru więc muszę przyznać, że firmie zależy na dobrej współpracy z klientem. Szkoda tylko, że za wszystkie przesyłki trzeba płacić, bo w przeciwnym razie zaryzykowałabym zamówienie innego modelu.
13 kwi 2024
Buty bardzo dobrze wykonane. Niestety przy mojej tęgości stopy trochę obciskają. Myślę, że z czasem się rozchodzą. Polecam,ładny bucik.
14 kwi 2024
Buty, są dobre jak się spodziewałem, spełniają moje oczekiwania. Wygoda, komfort design jak dla mnie ok

Opłata za przesyłkę

Jak na cenę butów, to wysyłka powinna być gratis! Żeby nie to ocena byłaby wyższa.

A777

Buty masywne,ale wygodne.Pasek pionowy marszczy się po ubraniu buta.
17 mar 2024
Solidnie wykonany produkt ale rozmiarówka jest nieodpowiednia
Jeszcze nie dostałam przesyłki,ale to wina poczty,
Jakość buta ok. Rozmiar ok. Generalnie buty bardzo ładne. Jedyny minus to kolor, jest zdecydowanie ciemniejszy niż zdjęcie na stronie. Kolor butów to ewidentnie brąz a zdjęcie pokazuje że to kolor rudy. Zbyt duża różnica nawet biorąc pod uwagę ustawienia kolorów w komputerze. Warto zadbać o jakość zdjęć.
buty bardzo wygodne i wyglądają cudownie jedyne do czego mogę się przyczepić to tasiemka na szczycie cholewki, która zawsze zakładałem, że służy do pomagania sobie przy wkładaniu stopy w but, zerwała się gdy spróbowałem jej w ten sposób użyć (dosłownie zaraz po wyciągnięciu butów z kartonów)