nagaba.pl

Opinie (1083) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8995)

Ważny od: 8 maj 2023
nagaba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 sie 2023
Szczególnie podoba mi się, że buty mają wyściółkę ze skóry. Lepiej byłoby zmienić politykę zwrotów i wymiany. Kupiłam 37, okazal się być za duży, wymieniłam i cały proceder kosztował mnie 50zł. Większość firm ma darmowa dostawę i darmowy zwrot przy tańszych produktach. A tu kupując buty za 300pln ostateczny koszt wynosi 350pln. To nie jest mile.
IG
Iza G.
Michów

10 lip 2023
Szanowni Państwo, nie rozumiem dlaczego nie jest możliwy zwrot obuwia przez paczkomat. Musiałam wysłać nietrafione obuwie przez Pocztex, co kosztowało mnie dodatkowe 24 zł plus czas spędzony na starannym owijaniu paczki w szary papier, oklejaniu, opisywaniu, wypełnianiu na poczcie papierków. Bardzo często robię zakupy online ale z takim absurdem jeszcze się nie spotkałam. Tym bardziej, że wiem, iż buty kupione od Państwa na allegro, można odsyłać przez paczkomat. Niestety, ale nie zamierzam więcej nic kupować w firmie NAGABA. Utrudniacie jak możecie zwrot towaru.
EC
Ewa C.
Wroclaw

Opinie nt. sklepu nagaba.pl

Buty porządnie wyglądają, w realu mam wrażenie, że lepiej niż na zdjęciach w ofercie; ładna skóra, wygoda dla szerszej stopy. Dobrze zapakowane w przesyłce. Dziękuję. Rozpoczynamy używanie :)
25 kwi 2024
Buty wygodne , ładne , to już albo dopiero:)moja druga para. Rzetelny producent . Trudno mi powiedzieć , czy rozmiarówka jest zawyżona , chyba trochę czasem się różni . Przymierzałem 2 lata temu 40 u znajomej i buty pasowały , zamówiłam wiec rozmiar 40 i okazały się trochę większe , ale na skarpetę mogą być. Tym razem zamówiłam 39 , czyli taki jak zazwyczaj nosze i są dobre.
25 kwi 2024
Doskonałe wykonanie, buty szyte jak na moją stopę. I do tego są w pięknym kolorze. Dziś chodziłam w nich 6 godzin, po zdjęciu skarpetki były suche. I jeszcze szybka realizacja zamówienia. Jestem zachwycona. Warte swojej ceny.
kupiłem bo żona nosi te buty już od chyba 8 lat są trwałe i bardzo wygodne podeszwa w moich jest z materiału jaki Martens (mam takie) używał jeszcze w czasach gdy produkcja glanów była ulokowana w GB - to dobrze wróży
Zakupiłam trzy pary butów sandały, czarne trzewiki i beżowe półbuty z wycięciem bardzo wygodne, dobrze wykonanie . Prezentują się jak na zdjęciach na stronie internetowej sklepu.Polecam Edyta.

Buty bardzo dobrej jakości.

Szybsza realizacja zamówienia, niż wcześniej informowano. Buty bardzo dobrej jakości, bardzo wygodne. Typowa polska rozmiarówka, a nie jakaś chińska. Podeszwa stylizowana na używaną.
Sandały są świetne! I to opinia nastolatki z tzw.trudnymu stopami (szerokie i wysokie podbicie). Pięknie zrobione, miękkie i wygodne i w dodatku zachwycają nastolatkowe gusta 😂

Świetne buty

Wizualnie świetne buty, warte swojej ceny. Nie były jeszcze użytkowane więc ciężko mi się wypowiedzieć o tym, czy są wygodne. Ale wyglądają pięknie.
Wszystko Jest super tylko bardzo mały wybór trzewików w skórze licowanej ale damy radę te buty są najlepsze korzystam już z 15 lat . Pozdrawiam
Zamówienie zrealizowane w bardzo szybkim czasie. Ten model sandałków był zbyt szeroki na moją stopę więc odesłałam. Pozdrawiam
Mam trzecią parę butów od Tego Producenta. Każda jest fantastyczna! Dobra jakość wykonania, cudowne kolory. Polecam!!!!!!!
Zamówione buty zgodne z oczekiwaniem, rozmiarowka prawidłowa, wygląd buta Super.zamowienie zrealizowane w krótkim czasie.
28 kwi 2024
Polecam!!! Buty solidnie wykonane, rozmiarówka typowa, bardzo wygodne - od razu po założeniu można iść na dłuższy spacer 🙂
Fantastyczne buty, bardzo ładne. Doskonale zrobione i wygodne, kolorów dużo więc zastanawiam się nad następnym komplecie.
3 maj 2024

Mega zadowolona

Kolejny raz firma / jakość produktu mnie nie zawiodła. To kolejny zakup i na pewno nie ostatni w firmie nagaba.

Ocena jakości butów i realizacji zamówienia.

Szybka realizacja zamówienia. Jak zwykle buty wykonane bardzo starannie, wygodne, ładnie się prezentują.
25 kwi 2024
Buty są bardzo wygodne,super wyprofilowana wkładka, okrągłe czubki szczególnie dla osób z haluksami.
Termin dostawy szybszy niż podany w zamówieniu. Buty super. Czekam żeby je sprawdzić w terenie 😊
30 kwi 2024
Dobrze wykonane, naturalna skora bardzo miekkie w srodku, i fantastyczny kolor zielony. Polecam
Moja 7 para butów na przestrzeni..... 6-7 lat, już nie pamiętam. Pierwsza zamówiona zdalnie