julianessa.pl- Logo - Opinie

julianessa.pl

Opinie (212) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (830)

Ważny od: 6 lip 2021

8 sty 2024
6 sty 2024
4 sty 2024
15 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z całokształtu 😍 zakochałam się w produktach jakości i wszystko idzie sprawnie na czas. Dobry i szybki kontakt z firmą co jest ważne . Polecam z całego serca
GA
Gosia A.
Olsztyn
5 cze 2023
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, szybka wysyłka, bardzo dobry produkt. Sklep online, przejrzysty co ułatwia wyszukanie potrzebnego asortymentu. Jestem bardzo zadowolona.
27 wrz 2023
Bardzo lubię zamawiać produkty Julia Nessa, zawsze starannie zapakowane, i ten moment ekscytacji kiedy będę mogła przetestować zamówione nowości 😍
7 lis 2023

Perfekcja

Perfekcyjne pakowanie każdego produktu, żadnych braków na stanie, żadnych braków czy pomyłek przy pakowaniu zamówionych produktów.
26 cze 2023
Świetne produkty! Kupiłam kilka rzeczy na próbę i jestem zachwycona. Szybka wysyłka i wszystko świetnie spakowane
28 cze 2023

Super produkty.

Przesyłka szybko dostarczona i dobrze zapakowana, produkty bardzo dobre, uwielbiam je używać. Polecam!!!
16 maj 2023
Profesjonalne produkty, szybka dostawa, starannie zapakowane, dbałość o szczegóły i najwyższa jakość.
12 maj 2023
Szybka przesyłka i jestem zadowolona które zamawiam różne rzeczy z tej firmy i nadal będę zamawiać ❤️
3 lip 2023
Polecam, szybka wysyłka, łączenie zamówienia dzięki za te funkcję 😁 zapakowane bardzo dobrze.
23 lip 2023
Produkty rewelacyjne ! Żel milki master spowodował, ze lepiej trzymają się paznokcie 😍
2 gru 2023
Polecam! Świetne produkty, szybka wysyłka! Uwielbiam ten sklep i tych ludzi!