Dutch-bulbs.com - Ekskluzywne cebulki kwiatowe i rośliny z Holandii- Logo - Opinie

Dutch-bulbs.com - Ekskluzywne cebulki kwiatowe i rośliny z Holandii

Opinie (14) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (18)

Wszystkie cebulki posadzone jesienią, przezimowały i zakwitły wiosną. Bardzo dobra jakość roślin. Piękne i zdrowe. Polecam w 100% sklep.

Nie jestem zadowolona. Kupiłam różne cebulki za ok. 400 zł. Na 9 szt. kupionych cebulek amarylisa 4 szt. były częściowo nadgnite. 5 szt. z kupionych były to cebulki w stosunkowo niskiej cenie, no ale nie spodziewałam się, że to oznacza towar niepełnowartościowy. Jedna z cebulek była wręcz mokra od tej zgnilizny, aż częściowo przemokła torebka papierowa, więc nie jest możliwe, żeby osoba pakująca towar nie widziała, że pakuje zgnite. Ponadto wszystkie 9 cebul były dość miękkie - jakby niewłaściwie przechowywane. Kupowałam w tamtym roku bezpośrednio w Holandii i wiem, że powinny być twarde. Kupiłam też mieczyki Gladiolus Impressive, które wg oferty miały mieć rozmiar 12/14, a przyszły 7-9. Te dwa produkty wyglądały tak, jakby przysłano jakieś odpady. Pozostałe produkty i sposób i termin realizacji zgodne z ofertą. Ogólnie ocena dość niska - nie polecam. Sama więcej nie kupię w tym sklepie.

Opinie nt. sklepu Dutch-bulbs.com - Ekskluzywne cebulki kwiatowe i rośliny z Holandii

WOW! My peonies came perfectly packed and huge.
6 kwi 2024
Wszystko ok, hortensje piekne, dostawa ok
6 kwi 2024
I order hippeastrum bulbs i got monster hippeastrum bulbs in verry High quality.

Bardzo ładne i zdrowe cebula Hippeastrum. Zaraz będę sadzić. Wolałabym jednak żeby były wysyłane miesiąc wcześniej i kwitły na przedwiośniu a nie wtedy gdy wiosna już w pełni.

Bardzo ladne
28 lis 2023
28 lis 2023
24 lis 2023
21 lis 2023

fast delivery, exellent quality

fast delivery, excellent quality of bulbs!
12 paź 2023
10 paź 2023