Dutch-bulbs.com - Ekskluzywne cebulki kwiatowe i rośliny z Holandii- Logo - Opinie

Dutch-bulbs.com - Ekskluzywne cebulki kwiatowe i rośliny z Holandii

Opinie (14) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (17)

Wszystkie cebulki posadzone jesienią, przezimowały i zakwitły wiosną. Bardzo dobra jakość roślin. Piękne i zdrowe. Polecam w 100% sklep.

The plants arrived messy and rotted

Opinie nt. sklepu Dutch-bulbs.com - Ekskluzywne cebulki kwiatowe i rośliny z Holandii

I order hippeastrum bulbs i got monster hippeastrum bulbs in verry High quality.
WOW! My peonies came perfectly packed and huge.
Wszystko ok, hortensje piekne, dostawa ok

Bardzo ładne i zdrowe cebula Hippeastrum. Zaraz będę sadzić. Wolałabym jednak żeby były wysyłane miesiąc wcześniej i kwitły na przedwiośniu a nie wtedy gdy wiosna już w pełni.

Bardzo ladne
21 lis 2023

fast delivery, exellent quality

fast delivery, excellent quality of bulbs!
10 paź 2023
Wszystko ok ,polecam.
28 lis 2023
28 lis 2023
24 lis 2023
12 paź 2023
The plants arrived messy and rotted
Odpowiedź ze sklepu Dutch-bulbs.com - Ekskluzywne cebulki kwiatowe i rośliny z Holandii
27 kwi 2023
Dear Client, We are sorry to hear that plants have arrived in bad condition. We will contact you to arrange for compensation. Kind regards, Dutch-Bulbs.Com