RoyalFashion.pl- Logo - Opinie

RoyalFashion.plOpinie

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

31 lip 2022
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie Royal Fashion. Zamawiałam już kilka razy w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłam. Póki co zamawiałam buty i sukienki. Zazwyczaj robię zamówienie powyżej 200 zł i nie płacę za przesyłkę. Na zwrot mam rok, więc robię go jak już mi się "trochę uzbiera" i zwracam rzeczy z kilku paczek w jednej poprzez paczkomat i płacę za to 20 zł. Na zwrot pieniedzy czekam ok 2 tygodnie, ale w wiekszosci firm tak jest. Nie wiem jak z reklamacją, bo jeszcze nic nie reklamowałam. Szczerze polecam. Ja jestem zachwycona zakupami w tym sklepie. Chyba się trochę od nich uzależniłam 😅

23 lip 2022
Rzeczy kiepskiej jakości ,po pierwszym praniu zrobiły się dziury , jeśli chodzi o bieliznę . Ubrania są zszyte jedna nitką ,tak , że po założeniu szwy się rozchodzą ... Mam wrażenie , że ten sklep ma wszystkie rzeczy , coraz to gorszej jakości... Zamawiamy wcześniej różne rzeczy od butów po ubrania, i nie które z nich mam do tej pory ,i w zasadzie nic się z tym nie dzieje , jedynie ze względu na długie noszenie mają znaki użytkowania i naprawdę jestem zadowolony z jakości ,dodam , że kupiłam jej za naprawę niską cenę . Teraz wszystko jest dużo droższe ,a jakoś coraz to gorsza ...

Opinie nt. sklepu RoyalFashion.pl

19 sty 2023
Średnio jestem zadowolona z zakupionych produktów... Bardzo się zawiodłam... Kupiłam dwa biustonosze... Obydwa są za małe... Nie wyglądają tak jak na zdjęciu... Gdybym wyglądały tak jak w rzeczywistości to nie zdecydowała bym się na ten zakup... Bardzo się zawiodłam i tym razem... Kupiłam klapki , różnią się odcieniem ... Nie jest najgorzej ... Mogę jej szczerze polecić... Jeśli chodzi o buty w tym sklepie, jeszcze się nie zawiodłam, jeśli chodzi o jakość i szczerze polecam...👍👍
6 sty 2023

Witam serdecznie, robię zakupy w Waszym sklepie już od kilku lat i zawsze,ale to zawsze jestem mega zadowolona.Towar pierwsza klasa, wszystko zgodnie z opisami i zdjęciami na stronie,z czystym sumieniem polecam z całego serca.
7 sty 2023
Buty super. Zamówiłam rozmiar 39. Mimo że długość stopy to 25 i długość wkładki 25. W środku mam jeszcze trochę luzu, nie są za małe. Idealne. Trafiłam. Szybka wysyłka.

Zakup i dostawa - szybko i sprawnie. Niestety nie są opisane dokładnie towary. Buty z zamkiem bez opisu, że zamek jest tylko ozdobą, a but jest na sznurowanie.
Szyba realizacja zamówienia, rozmiar dobry, ale zamówiłam 3 pary butów i 2 super niestety jedne jak się chodzi to syczą strasznie to denerwuje
Uwielbiam wasz sklep.Szybka wysyłka.Bezproblemowe zwroty.Jedna uwaga.Jesli jest zaniżona rozmiaröwka lub zawyżona powinno to być napisane😊
Podobała mi się szybka i miła komunikacja, na każdym etapie transakcji. Począwszy od złożenia zamówienia, aż po jego realizację.
5 sty 2023
Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu internetowego szybka wysyłka oraz nie ma problemu ze zwrotami
Podoba mi się obsługa.Natychmiastowa pomoc w każdej dziedzinie Dostawa bardzo szybka. Buty nie drogo a bardzo fajne wygodne. Az nie chce zmieniać na inne Więcej butów z kwadratowym noskiem na płaskim. Zaglądam po ażurowe kozaki wiosenne Pozdrawiam cały zespół i dziękuję
Szybka wysyłka. Wygodniejszych butów w życiu nie miałam. Rozmiar w punkt. Mam szeroką i opuchnietą stopę, dobrać buty dla mnie graniczy z cudem. Te buciki są zarówno na wąską, jak i szeroką stopę. Szczerze każdemu polecam.
22 godziny temu
Kupiłam sneakersy na ukrytym koturnie. Są lekkie i wygodne. Rozmiar zgodny z tabelą. Jednak czasem może się zdarzyć że nie trafimy z rozmiarem i trzeba wymienić na inny. I tu przydało by się usprawnić proces wymiany.
Jak na pierwsze zamówienie,to wszystko w porządku,od organizacji przesyłki,po jakość towaru, wszystko wygląda tak jak na zdjęciu,ja jestem bardzo zadowolona, zamawiałam obuwie,i mogę śmiało polecić.🙂
19 sty 2023

kupiłam ponad 40 par obuwia w ciągu ok. 3 lat na różne pory roku , z tego może 6-7 par mi nie pasowało , ogólnie jestem bardzo zadowolona z jakości , kolorów i fasonów, szybka dostawa
Śliczne buty szpilki wygodne . Z taką dużą klamra mam czarne i fiolet , śliczne i ludzie się ostrza robią wrażenie . Pięknie lakierowane i podeszwa się nie ślizga a tańczę w nich .
Sklep RoyalFashion ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy może upolować coś tam dla siebie, trzeba tylko dobrze poszukać.
Wszystko co kupiłam jest Ok. Szybkie zamawianie i dostawa. Po zapoznaniu się z tabela rozmiarów rzeczy są dobre. Jeszcze nigdy nic nie odsyłam. Polecam.
Jestem bardzo zadowolona ,zamówienie jest odrazu przyjęte i przekazane do realizacji przychodzi bardzo szybko,starannie zapakowane ....
Bardzo szybka realizacja zamówienia, buty są naprawdę ładne, dobrze wykonane, a co najważniejsze wygodne. Szczerze polecam ich zakup.
6 sty 2023
Witam serdecznie, podobało mi się wiele rzeczy, cena jest naprawdę przystępna, szybka wysłka, poprostu jestem zadowolona z zakupów
13 sty 2023

Kupuję w tym sklepie buty i nigdy się nie zawiodłam. Wszystko zgadza się z opisem a do tego sklep oferuje szybką wysyłkę. Polecam