O REUTER – Łazienki & Oświetlenie- Logo - Opinie

O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

Opinie (579) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (593)

Ważny od: 12 maj 2023
O REUTER – Łazienki & Oświetlenie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Dzień dobry Państwu Oto moja opinia Obsługa klienta oraz profesjonalizm w działaniu Firmy REUTER jest wg mnie wzorem do naśladowania. Przekazane wyprzedzająco bardzo przejrzyste zasady oraz instrukcje postępowania w razie kłopotów z dostawą. Dostawa jest jeszcze w drodze. Czekamy na przesyłkę ale spodziewamy się potwierdzenia powyższej opinii. Zdjęcie pojawi się po pracach montażowych o ile powtórne wypełnienie tej ankiety będzie możliwe. Pozdrawiam serdecznie z życzeniami sukcesów w 2024 roku! Tomasz Brach DOBRACHATA

17 gru 2023
Firma kurierska nie kontaktowała się ze mną. Bez żadnej informacji zostawili przesyłkę w punkcie odbiory. Zlokalizowałam ją dzięki linkowi od Państwa do śledzenia….

Opinie nt. sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

27 kwi 2024
terminy dostaw
29 kwi 2024
W przypadku produktów niedostępnych na naszym magazynie obowiązują terminy realizacji deklarowane przez Producenta. Zamówienia są cały czas monitorowane, a klient na bieżąco informowany o ewentualnych odstępstwach.
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie. Jesteśmy przekonani, że kolejnym razem lepiej sprostamy wymaganiom.
31 mar 2024
wystawiać prawidłowe dokumenty obowiązujące w Polsce, tylko tyle...
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Wszystkie dokumenty wystawiane w momencie zakupu są prawidłowe i obowiązujące w Polsce. Jako spółka zarejestrowana w UE musimy też spełniać wszystkie zasady wewnątrzwspólnotowe, jak chociażby sposób rozliczania VAT dla klientów biznesowych. W razie wątpliwości lub pytań nasze biuro obsługi klienta pozostaje do dyspozycji.
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kontaktu przez bok@reuter.pl i podzielenia się uwagami.
4 lut 2024
Zmienić firmę kurierską.
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Dziękujemy za opinię. Pracujemy nad rozszerzeniem dostępnych opcji dostawy.
9 lis 2023

Lepiej omijać ten sklep.

Towar wystawiony z terminem wysyłki 1 tydzień, po dokonaniu wpłaty przychodzi informacja o wysyłce za miesiąc a po kolejnych kilku dniach informują, że towar będzie za kilka miesięcy. Bo taką informację przekazał im producent. A towar cały czas widnieje na stronie z terminem wysyłki… 1 tydzień. Na maile nie odpowiadają. NIE POLECAM.
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Deklaracja doręczenia produktu przez Producenta do naszego magazynu jest wyłącznie orientacyjna. Dopiero po złożeniu zamówienia Producent podaje przewidywany termin dostawy. Wszelkie napływające aktualizacje monitorujemy, a Klient jest natychmiast powiadamiany.
10 gru 2023
Przy zakupie na stronie jest napisane na stanie,wysyłka 24h.Ale po dokonaniu płatności wyskakuje termin dostawy jakiś kosmos.Juz miesiąc czekam na zamówiony towar i ciągle nic mam nie dokończoną kuchnię przez to oszustwo,nabieranie ludzi,nie zdrowe zagrywki napewno ostatni raz zamówiłem na tej stronie
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Wysyłka w 24h możliwa jest wyłącznie dla produktów dostępnych na magazynie. W tym przypadku tak nie było. Termin wysyłki artykułów niedostępnych na magazynie, kalkulowany jest na podstawie deklarowanego przez Producenta czasu realizacji, który może ulec zmianie, w tym wydłużeniu.
21 paź 2023
Informować kupujących o faktycznych terminach dostępności produktów na stronie przed decyzją o zakupie a nie po wpłaceniu za towar. Zwykłe oszustwo, aby złapać klientów.
23 paź 2023
W przypadku produktów, które nie są dostępne na naszym magazynie i zakupu towaru oznaczonego np.: "Wysyłka w ciągu ok. 1 tygodnia", obowiązuje termin realizacji deklarowany przez Producenta. Informację o faktycznej dostawie uzyskujemy dopiero na etapie zamówienia. Jeśli termin odbiega od pierwotnie deklarowanego, staramy się jak najszybciej reagować i informować o zmianach
31 lip 2023
Jeżeli mam być szczery to oceniam bardzo średnio, na miskę WC czekam już nie cały miesiąc a to chyba długo, dałem 2 gwiazdki bo nie śpieszyło mi się i po tygodniu czasu zadzwoniłem na infolinie w celu dowiedzenia się co z moim zamówieniem to Pani powiedziała że czekają na dostawę. Inne sklepy dzwonią albo informują kilienów o wydłużonym czasie oczekiwania i pytają się czy tak będzie ok.
1 sie 2023
Dziękujemy za opinię i konstruktywną krytykę. Przekazaliśmy uwagi do odpowiedniego działu. Zapewniamy, że wyciągniemy wnioski na przyszłość i dołożymy wszelkich starań, aby poprawić jakość naszych usług.
7 sty 2024
brak jakiej kolwiek informacji o zamówionym produkcie
8 sty 2024
Bardzo przepraszamy za brak informacji z naszej strony. Sprawdzamy co jest wynikiem powstałych opóźnień, i niezwłocznie wrócimy już bezpośrednio z wyjaśnieniami. Pozostajemy do dyspozycji Zespół Reuter
3 sty 2024
4 sty 2024
Dziękujemy za ocenę. Jeśli możemy liczyć na podzielenie się informacją, co na nią wpłynęło, zapraszamy do kontaktu przez bok@reuter.pl.
18 lis 2023
20 lis 2023
Opinia klienta jest dla nas ważnym źródłem informacji, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta przez bok@reuter.pl.