Reuter.com - adres Twojej łazienki- Logo - Opinie

Reuter.com - adres Twojej łazienki

Opinie (523) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (535)

Ważny od: 12 maj 2023
Reuter.com - adres Twojej łazienki spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Dzień dobry Państwu Oto moja opinia Obsługa klienta oraz profesjonalizm w działaniu Firmy REUTER jest wg mnie wzorem do naśladowania. Przekazane wyprzedzająco bardzo przejrzyste zasady oraz instrukcje postępowania w razie kłopotów z dostawą. Dostawa jest jeszcze w drodze. Czekamy na przesyłkę ale spodziewamy się potwierdzenia powyższej opinii. Zdjęcie pojawi się po pracach montażowych o ile powtórne wypełnienie tej ankiety będzie możliwe. Pozdrawiam serdecznie z życzeniami sukcesów w 2024 roku! Tomasz Brach DOBRACHATA

5 maj 2023
Definitely not recommending this shop to anyone who values their time & money. Order came late And without all pieces. The return process is a huge pain - I’ve shipped back the package on 12th April, it’s 5th May And I still didn’t receive my money back! Most unproffessional shop I’ve ever dealed with!

Opinie nt. sklepu Reuter.com - adres Twojej łazienki

Często mówimy o profesjonalnym podejściu do klienta, trochę nadużywając czasem tego określenia, ale w przypadku tego sklepu to jak najbardziej trafne odniesienie się do tego w jaki sposób Reuter opiekuje się zainteresowanymi zakupami. Przede wszystkim weryfikują poprawność naszych wyborów, jeżeli robimy zakupy indywidualnie. Są dostępni przez telefon, e-mail i zawsze służą pomocą. Na uznanie zasługuje także obsługa samej strony www, która ma bardzo dużo możliwości personalizacji zakupów - to nie tylko zwykły koszyk zakupowy, to także możliwość tworzenia własnych list zakupowych i przemieszczenia czy kopiowania po między nimi produktów. Przy wyborze armatury do nowego domu było to dla mnie nieocenione.
7 kwi 2024
Dobre ceny i czytelny wybór produktów uzupełniających do kupowanego. Długi czas na wysyłkę mimo określenie, że wysyłka jest szybka (nadana po tygodniu). Dodatkowo została wysłana w dwóch paczkach w różnych dniach, więc trzeba było dwukrotnie umawiać się z kurierem. Dla mnie osobiście to kłopot.
Przesyłka dotarła szybko , sprawnie . Jestem zadowolona z realizacji zamówienia jak również z zakupionego wieszaka na ręczniki . Zakup w firmie REUTER był dla mnie przyjemnością.
Kontakt, zakupy, przesyłka ok. Montaż oraz początki użytkowania bez problemów. Oby tak dalej. Polecam.

Brak kompletności np ściemniacza…

Brak kompletności np ściemniacza klawiszowego - jest to bardzo kłopotliwe i denerwujace

Szybka wysyłka, dobry kontakt, produkt zgodny z opisem. Polecam
Wszystko super. Sprawdzenie dostępności towaru i szybka wysyłka.
Dobry kontakt ze Sprzedającym. Wysyłka mieści się w terminie
6 kwi 2024
Doskonała obsługa klienta i produkty bardzo dobrej jakošci
Przesyłka tym razem z jakiegoś powodu szła bardzo długo

Dobra cena, szybki kontakt, terminowa przesylka :)
Polecam. Dobre ceny i ciekawy szeroki asortyment.
Wszystko zgodnie z umową. Dość szybka wysyłka.
Good selection of economy and premium brands.

Szybka realizacja zamówienia 👍

Szybkość realizacji zamówienia 👍
Polecam zakupy w tym sklepie!
Miła i profesjonalna obsluga
Duża dostępność artykułów