O REUTER – Łazienki & Oświetlenie- Logo - Opinie

O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

Opinie (579) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (593)

Ważny od: 12 maj 2023
O REUTER – Łazienki & Oświetlenie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Dzień dobry Państwu Oto moja opinia Obsługa klienta oraz profesjonalizm w działaniu Firmy REUTER jest wg mnie wzorem do naśladowania. Przekazane wyprzedzająco bardzo przejrzyste zasady oraz instrukcje postępowania w razie kłopotów z dostawą. Dostawa jest jeszcze w drodze. Czekamy na przesyłkę ale spodziewamy się potwierdzenia powyższej opinii. Zdjęcie pojawi się po pracach montażowych o ile powtórne wypełnienie tej ankiety będzie możliwe. Pozdrawiam serdecznie z życzeniami sukcesów w 2024 roku! Tomasz Brach DOBRACHATA

17 gru 2023
Firma kurierska nie kontaktowała się ze mną. Bez żadnej informacji zostawili przesyłkę w punkcie odbiory. Zlokalizowałam ją dzięki linkowi od Państwa do śledzenia….

Opinie nt. sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie

5 maj 2024

Sklep ok, towar ok, firma kurierska fatalna

Czas wysyłki zamówienia bez zarzutu, natomiast firma kurierska dostarczająca przesyłkę to nieporozumienie. Usługa dostawy naganna, link do śledzenia paczki wskazywał, że przesyłka została do mnie dostarczona, a okazało się, że kurier się pomylił i zostawił paczkę w punkcie odbioru bez jakiejkolwiek wcześniejszej próby kontaktu ze mną w celu bezpośredniego jej dostarczenia do mnie. Zero kontaktu i fatalny sposób składania reklamacji, który w niczym nie pomaga.
7 maj 2024

Transakcja OK z dwoma małymi minusami

Ogólnie transakcja przebiegła sprawnie, brak jedynie konkretnej informacji kiedy towar będzie wysłany (2-3 dni robocze to chyba nie jest jednak szybko), oraz brak jasnej informacji że towar wysyłany jest z niemiec, co może powodować dużo wyższe koszty w przypadku odstąpienia od umowy.
8 maj 2024
Cena atrakcyjna, szybka dostawa. Niestety zakupiona lampa posiada "skazy" - niechlujne pokrycie lakierem w dość widocznym miejscu na kloszu lampy.
Odpowiedź ze sklepu O REUTER – Łazienki & Oświetlenie
Prosimy o kontakt z bok@reuter.pl celem zarejestrowania zgłoszenia.
7 kwi 2024
Dobre ceny i czytelny wybór produktów uzupełniających do kupowanego. Długi czas na wysyłkę mimo określenie, że wysyłka jest szybka (nadana po tygodniu). Dodatkowo została wysłana w dwóch paczkach w różnych dniach, więc trzeba było dwukrotnie umawiać się z kurierem. Dla mnie osobiście to kłopot.

Brak kompletności np ściemniacza…

Brak kompletności np ściemniacza klawiszowego - jest to bardzo kłopotliwe i denerwujace
Przesyłka tym razem z jakiegoś powodu szła bardzo długo
7 kwi 2024
Brak informowania klienta o zmianie terminu dostawy i to o wiele tygodni co zmusza klienta do szukania alternatywy. Sam towar bardzo dobrej jakości.
Poprawić czas realizacji zamówienia.
25 lut 2024
Byłoby 5 gwiazdek, gdyby nie kilkukrotne kłopoty z zapłatą kartą kredytową online. Cała reszta na 5,5 gwiazdki! Towar zgodny z opisem, zapakowany w sposób rewelacyjny (chyba dostarczają nawet na księżyc!). I to wszystko za cenę której w Polsce nie byłem w stanie znaleźć. Mistrzostwo! Zdecydowanie polecam i sam zacznę kolejne poszukiwania od tego adresu.

Polecam skleo

Wszystko świetnie i starannie spakowane i szybko dostarczone, jedynie osoba źle nas poiformowała bo w zestawie do zlewozmywaka grohe był syfon, a sklep twierdził że nie ma i zalecił jego dokupienie teraz mamy 2 syfony
11 lut 2024
Kontakt ze sklepem dobry, jednakże czas realizacji wielu rzeczy dość długi. Przykładowo przyszła uszkodzona wanna, potrzebuje ją jak najszybciej a czekam tydzień od momentu złożenia reklamacji aż wyślą mi nową.
10 lut 2024

Wszystko ok, ale czas procesu znacznie wydłużony

Wszystko ok poza czasem całego procesu, tzn. Cały proces zamówienia, otrzymania informacji o przelewie i wysłanie dość długo trwa. Ale towar i opakowanie bez zarzutu. Kontakt z reuter bardzo dobry.
Przesyłka przyszła bardzo szybko,lecz rozłożyłono ją na dwa dni
14 lut 2024
Opakowanie fabryczne baterii było otwierane przed wysyłką?
3 sie 2023

polecam

Dostawa dobra, wszystko się zgadza, jedynie szkoda, że nie można zmienić adresu dostawy nawet o ulicę obok.
TK
Tomasz K.
Sochaczew
23 wrz 2023
Firma wystawia fakturę z Niemiec, czyli w kwocie netto. Płacimy brutto i trzeba dodatkowo pilnować zwrotu zapłaconego VATu. Dla paru złotych czasem szkoda zachodu. Na niektóre pozycje czas oczekiwania kilka tygodni. Zaletą jest bardzo duży asortyment i dobre ceny.