petex.pl

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (37)

Ważny od: 11 cze 2021
petex.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 sty 2024
Od dawna do samochodów które mam lub miałem kupuję dywaniki gumowe Petex bo są idealnie dopasowane do auta. Sprzedawca, super, polecam ponieważ wszystko przebiegło szybko.

30 cze 2023
Proszę informować klientów że dywaniki są przedziurawione w celu zamontowania wieszaka. Nie kupił bym tych dywaników gdybym wiedział o tym fakcie.

Opinie nt. sklepu petex.pl

24 mar 2024

Dywaniki petex

Polecam, wszystko pasuje idealnie
Odpowiedź ze sklepu petex.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
Polecam !
17 mar 2024
17 lut 2024
8 lut 2024
Wszystko jak być powinno więc na 5 ;)
8 sty 2024
10 sty 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pozytywną opinię ;) Życzymy dobrego dnia. Zespół Petex.pl

Zamówione i otrzymane.Bardzo fajne na zimę.

Zamówione i otrzymane

Wysoka jakość.
10 sty 2024
6 lis 2023
Astra H GTC . Dywaniki pasują idealnie jak by zjechały z tej samej linii co auto ;-) . Nie śmierdzą asfaltem ani tanią chińską gumą .
21 lis 2023
Produkt świetnie pasuje do konstrukcji pojazdu, wysoka jakość materiału z którego jest wykonany dywanik. Brak negatywnych zapachów.
20 paź 2023

Dywaniki gumowe Skoda

Produkt bardzo dobry. Starannie zapakowany i zabezpieczony. Co ważne tańszy dwa razy od oryginału. A co do zamienników to numer 1.
6 lis 2023
Bardzo dobra jakość. Szybka wysyłka. Polecam
26 lis 2023
tak
19 lis 2023
31 sie 2023
30 cze 2023
14 lip 2023
na stronie internetowej z ofertą są zdjęcia dywaników z zamontowanym wieszakiem. Gdyby poświęcił Pan choć chwilę na zapoznanie się z materiałem fotograficznym widziałby Pan, że dywaniki są spięte. Na zdjęciach widać wyraźnie miejsca po plastikowych "bolcach". Nie wiem co więcej miałbym w tej sytuacji zrobić. Być może powinienem zaznaczyć te miejsca czerwonym kolorem i zamieścić stosowny opis, który będzie zrozumiały dla klientów Pana pokroju.