brandfield.plOpinie

Holandia
Sebastian Monteban

Opinie nt. sklepu brandfield.pl

4.53/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu brandfield.pl

2 tygodni(e) temu
Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka wysyłka jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno nie skończy się na tym jednym zakupie w tym super sklepie.
2 tygodni(e) temu
Zegarek prze piękny, towar jak najbardziej zgodny z opisem! Wszystko ładnie zapakowane, chętnie zrobię zakupy jeszcze raz! Polecam serdecznie :)
Udane zakupy
3 tygodni(e) temu
Dobre ceny markowych produktów. Miałem nieco wątpliwości czy zamawiać na Brandfield ale zdecydowałem się i nie żałuję. Zamówiony towar dotarł bez jakichkolwiek problemów, ładnie zapakowany - dla mnie to dobrze bo to jest prezent dla żony. Myślę, że w przyszłości będę tam dokonywał zakupy.
Sklep godny polecenia!
Jest piękny, niestety za mały, jednak zostanie jako prezent urodzinowy dla córki. Dziękuję.
Idealny !
Bardzo ciekawy wybór biżuterii w dobrych cenach. Sprawna obsługa i dostawa. Polecam.
Szybka dostawa , zamówiony produkt rewelacja polecam
Wszystko super Polecam
Ok. Zegarek super
Szybka dostawa, produkt zgodny z opisem. Polecam.
Gorąco polecam
Dziewczyna szczęśliwa, polecam he
great service :)
Gorąco polecam
Przestrzegam lrzed zakupami w tym sklepie.Zakupiłem zegarek za który zapłaciłem przelewem.Otrzymalem informacje iż w związku z przwliczwniwm euro brakuje 0.88.do pełnej kwoty.Oczywiśie przelałem w/w kwotę i nie mogę doczekać się zegarka do dziś .Nie polecam sprawa zgłoszona na policje
 Odpowiedź ze sklepu brandfield.pl
Dziękuję za recenzję. Możemy sobie wyobrazić, że jest to bardzo denerwujące. Ponieważ nie otrzymaliśmy pełnej płatności, zamówienie nie mogło zostać przetworzone. Widzimy, że zostało to już ustalone i przekazaliśmy Ci więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Życzymy udanego zakupu! ^MB
Zamówiłam i okazało się ze nie ma.
 Odpowiedź ze sklepu brandfield.pl
Dziękuję za recenzję. Ze względu na różnice w stanie magazynowym niestety nie było możliwe dostarczenie zamówienia, rozumiemy, że jest to bardzo denerwujące. Przepraszamy za to. Poinformowaliśmy Cię o tym e-mailem. ^MB
Dostawa w 3 dni, zamówiony zegarek fossil hr explorist gen 4, w cenie 15 niższej od rynkowej, polecam