mybestpharm.com- Logo - Opinie

mybestpharm.com

Opinie (2704) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2704)

Ważny od: 30 cze 2023
mybestpharm.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lis 2023
Moja droga z Mybestpharm zaczela sie dokladnie 5 sierpnia i musze przyznac ze wiele sie zmienilo . Chyba najwazniejsza byla dla mnie przemiana materii, poprawienie pracy jelit. Zaczelam od dwoch olejow, Bio, Detox. Skusilam sie tez na slim. Musze przyznac ze dzaialanie suplementow jest super. Poza lepsza praca jelit, zmienia sie moja skora. W przeszlosci bralam inne suplementy ale nie widzaialm efektow. Chwilowo czyuje sie zdecydowanie lepiej, poproawila sie przemiana materii, udalo mi sie juz prawie 5kg zrzucic co wczesniej nie udawalo mi sie. Slim zdecydowanie dzaiala na apetyt, nie mam takich wyrzutow glodu, jem regularnie, a checi na slodkosci wreszcie odeszly. Bardzo Dziekuje calemu zespolowi Mybestpharm za tak wsnianiale suplementy. Pozdrawiam i polecam wyprobowac.

2 paź 2023
Produkty dobrej jakości, jednak daje tylko dwie gwiazdki ze względu na bardzo słaba obsługę klienta. Zamówienie zostało zlozone 25.09. 29.09 kontaktowałam się z pytaniem, dlaczego zamówienie do tej pory nie dotarło. Pani przekazała informację o błędzie w zamówieniu i zapewniła, że przesyłka zostanie natychmiast wyslana. Dzis jest 2.10 i do tej pory nie otrzymałam przesyłki (pomimo opłacenia pełnej kwoty zamowienia). Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie

Opinie nt. sklepu mybestpharm.com

Polecam każdemu. Mój syn pierwsze miesiące w przedszkolu non stop chorował. Każdy Katar zamieniał się w zapalenie ucha.. Po dwóch miesiącach z 3 antybiotykami, niezliczonymi wizytami w przychodni, kupiłam olej z mybestpharm. Zaczęliśmy brać w styczniu. Początki były bez zmian, na zmiany potrzeba czasu. Zauważyłam je dopiero od września. Pierwszy raz byliśmy chorzy po 5 miesiącach. Tylko dlatego pewnie że panowały straszne wirusy począwszy od RSV kończąc na rumieniu zakaźnym. Podaję olej moim synom i nie wyobrażam sobie aby go nie pili. Polecam też wszystkim znajomym
Obniżyć cenę:)
30 mar 2024

Pierwsze zamówienie

Pierwsze moje zamówienie od mybestpharm. Szybko, idealnie zapakowane, teraz tylko czekać na efekty suplementów. Mybestslim, żeby jednak ograniczyć słodycze i mybestbeauty, by wspomóc włosy i paznokcie.
Dobrze zapakowane Po 2 miesiącach brania my best complement jestem silniejsza i nie chorowałam na wiosnę Teraz chcę spróbować oczyszczania i trochę schudnąć Zobaczymy !!dam znać
13 kwi 2024
Produkty które zamówiłam zdały egzamin, cena trochę mnie przeraża, ale jak tylko będzie promocja to skorzystam. Kontakt z firmą super. Polecam suplementy pomogły.
13 kwi 2024
Dziękuję serdecznie za zamówienie mimo że wysłane za granicę przyszło po dwóch dniach właśnie zaczynamy naszą przygodę z MyBestPharm :)
Szybka wysyłka. To jest nasz początek z tym produktem wiec ciężko jeszcze wyrazić swoją opinie. Ale czekamy na jakąś poprawę zdrowia.

Uwielbiam :)

Przesyłka jak zawsze: szybko i sprawnie. Zawartość jak zawsze: pięknie zapakowana. Uwielbiam odbierać paczki od mybestpharm! :)

Profesjonalnie zapakowane

Dopiero bede mogla ocenic produkty za jakis czas, ale wszystko doskonale zapakowane i zabezpieczone! Szybko doszlo do Hiszpanii

Produkt godny polecenia

Jakość produktu, bogata zawartość i świetne opakowanie- w pełni zasługują na 5 gwiazdek. Dodatki też bardzo potrzebne.

Kolagen w kapsulkach

Zamowienie przyszlo bez problemu, ocena towaru dopiero za jakies 2-3 miesiace, zobaczymy czy da jakies efekty
Uwielbiam wszystkie produkty, olej pomarańczowy działa cuda u dzieci. Polecam go zawsze wszystkim znajomym 🙂

Krótka opinia

Dostawa szybka. Opakowania bardzo ładne. Co do produktów to będę w stanie ocenić po jakimś czasie zażywania

Najlepsze Suplementy

Dziś odebrałam swoje zamówienie. Jestem niesamowicie szczęśliwa bo są to Suplementy najlepsze na rynku.
Firma godna zaufania. Produkt bardzo dobrze spalający tłuszczyk. Rewelacja ogólnie. Polecam z serca!

Omega 3 hit nad hitami

Suplementy a kilka ich kupiłam ,w moim przypadku,zadziałały.Szczegolnie Omega 3.
Świetnie wspomana odporność, używamy od sierpnia i dzieci chorowały może 3 razy. Bardzo polecam!
Wszystko super, błyskawiczna dostawa, super kontakt. Polecam! Najlepsze suplementy na świecie!
Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar przepięknie zapakowany i najważniejsze że działa :)
Bardzo szybka dostawa, pięknie zapakowane, sam produkt też w pięknej buteleczce.