mybestpharm.com- Logo - Opinie

mybestpharm.com

Opinie (2871) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2871)

Ważny od: 30 cze 2023
mybestpharm.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 lis 2023
Moja droga z Mybestpharm zaczela sie dokladnie 5 sierpnia i musze przyznac ze wiele sie zmienilo . Chyba najwazniejsza byla dla mnie przemiana materii, poprawienie pracy jelit. Zaczelam od dwoch olejow, Bio, Detox. Skusilam sie tez na slim. Musze przyznac ze dzaialanie suplementow jest super. Poza lepsza praca jelit, zmienia sie moja skora. W przeszlosci bralam inne suplementy ale nie widzaialm efektow. Chwilowo czyuje sie zdecydowanie lepiej, poproawila sie przemiana materii, udalo mi sie juz prawie 5kg zrzucic co wczesniej nie udawalo mi sie. Slim zdecydowanie dzaiala na apetyt, nie mam takich wyrzutow glodu, jem regularnie, a checi na slodkosci wreszcie odeszly. Bardzo Dziekuje calemu zespolowi Mybestpharm za tak wsnianiale suplementy. Pozdrawiam i polecam wyprobowac.

2 paź 2023
Produkty dobrej jakości, jednak daje tylko dwie gwiazdki ze względu na bardzo słaba obsługę klienta. Zamówienie zostało zlozone 25.09. 29.09 kontaktowałam się z pytaniem, dlaczego zamówienie do tej pory nie dotarło. Pani przekazała informację o błędzie w zamówieniu i zapewniła, że przesyłka zostanie natychmiast wyslana. Dzis jest 2.10 i do tej pory nie otrzymałam przesyłki (pomimo opłacenia pełnej kwoty zamowienia). Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie

Opinie nt. sklepu mybestpharm.com

Oleje są super

Suplementy są super, bardzo dobrek jakosci. Korzystamy z my best complement i my best protect. Synek dostaje połowę dawki mybestprotect i zdecydowanie rzadziej choruje. Smak też jest ok a jest wybredny. Polecamy spróbować na sobie! :)
Detox-zakupilam w celu oczyszczenia organizmu czyli bardziej jelita ale nie sądziłam że oczyszcze też swój umysł Jestem przed bardzo stresującym wydarzeniem a wogole mnie to stresuje Wręcz podchodze do tego z dużym spokojem Polecam
Firma godna zaufania. Produkt bardzo dobrze spalający tłuszczyk. Rewelacja ogólnie. Polecam z serca!
Obniżyć cenę:)
Wszystko super 👌 Wasze produkty naprawdę działają wyczuwalny wzrost magnezu a w innych produktach np. Oleju MyBestProtect naprawdę zwiększa odporność i się nie choruje 🤗😊serdecznie polecam ❤️😊
Ten zielony olej to płynne złoto, a smakuje jak pączek z różą 🙂 pomarańczowy wzięłam dla córki na odporność i też jej smakuje. Działanie mogę ocenić dopiero gdzieś za miesiąc 🙂

Jest super

Dostawa w 20 godzin od momentu złożenia zamówienia. Po prostu błyskawicznie! Bardzo dobrze zapakowane, zabezpieczone. Nie mam uwag, jestem bardzo zadowolona:)

wszystko super

wszystko bez zarzutu: przejrzystość sklepu, kody rabatowe do zakupów, EXPRESOWA wysyłka! Teraz pozostaje tylko poczekać na efekty zakupionego suplementu
Szybka wysyłka. To jest nasz początek z tym produktem wiec ciężko jeszcze wyrazić swoją opinie. Ale czekamy na jakąś poprawę zdrowia.
25 kwi 2024

Profesjonalnie zapakowane

Dopiero bede mogla ocenic produkty za jakis czas, ale wszystko doskonale zapakowane i zabezpieczone! Szybko doszlo do Hiszpanii
Uwielbiam wszystkie produkty, olej pomarańczowy działa cuda u dzieci. Polecam go zawsze wszystkim znajomym 🙂

Dziś zaczynam...już po 2 tabletkach nie…

Dziś zaczynam...już po 2 tabletkach nie chce mi się jeść..obiad 1/3 porcji...zobaczymy co dalej
21 kwi 2024
Świetnie wspomana odporność, używamy od sierpnia i dzieci chorowały może 3 razy. Bardzo polecam!
26 kwi 2024
Wszystko super, błyskawiczna dostawa, super kontakt. Polecam! Najlepsze suplementy na świecie!
Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar przepięknie zapakowany i najważniejsze że działa :)
DK
Dorota k.

Polecam sklep.

Szybka, bezproblemowa dostawa. Towar dobrze zapakowany. Profesjonalny sklep, godny polecenia.
Szybka wysyłka, idealnie zapakowany produkt. Teraz czekam tylko na efekty :)
26 kwi 2024
Produkt spełnia moje oczekiwania. Na pewno pozostanę z nim na długo
Fantastyczny skład produktów a smaki ProteinShake są niesamowite.
28 kwi 2024
Forma godna zaufania i produkty są skuteczne. Serdecznie polecam