trefl.com- Logo - Opinie

trefl.com

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (778)

Ważny od: 7 gru 2021
trefl.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Dobrze byłoby spersonalizować wiadomość o możliwości odebrania paczki dla osób, które zamawiają do magazynu z opcją odbioru własnego. Otrzymałam komunikat o tym, że kurier lada moment dostarczy paczkę do moich rąk ;) Następnie poszłam odebrać paczkę z numerem przesyłki z magazynu i okazało się, że konieczny do odbioru jest numer WZ, także było trochę komplikacji w samym procesie odbioru paczki. ;)

Zamówienie złożyłem 08-12-2023 dziś po ponad tygodniu produkty dalej nie są wysłane. Próbuje dodzwonić się na infolinie bez skutku... Zamówienia nie widać na moim koncie...

Opinie nt. sklepu trefl.com

14 sty 2024
Szybka realizacja zamowienia
15 sie 2023
W zamówieniu 000116176 były puzzle Psi patrol 60 elementów - 17321, brak 1 elementu. Wysłałam już reklamację. Brak odpowiedzi. Proszę przysłanie brakującego puzla lub coś w zamian.
Kupuję u producenta, a dostałam jedno pudełko puzzli bez folii ochronnej i takie otwarte puzzle mam dać w prezencie?? Jestem szczerze zawiedziona.
19 lis 2023
Długi czas wysyłki. Zamówienie złożone w niedzielę, z wysłane w czwartek.
9 gru 2023
Drogo.