karolinaaudycka.pl- Logo - Opinie

karolinaaudycka.pl

Opinie (2182) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7598)

Ważny od: 16 lis 2020
karolinaaudycka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 gru 2023
Torba jest super, jestem bardzo zadowolona. 😍Kolor torby, użyteczność, kolor podszewki, wodoodporność - rewelacja. Jedyną sprawą, którą bym poruszyła, to fakt: czy wewnętrzną kieszonkę (bez zapinania) można naszyć nieco niżej? Bo gdy torba jest niepełna, a ta kieszonka jest wypełniona, np. pomadkami, to wszystko wypada... Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🤩😃👋🎄

2 sie 2023
Samą w sobie torbę oceniam pozytywnie, tj. bardzo ładna, pęknie wykonana, dobra jakość materiału. Zamówienie wysłane z delikatnym opóźnieniem (nadanie nr paczki w inPost nie jest równoznaczne z wysyłką paczki, bowiem trzeba ją jeszcze umieścić w skrytce). Sam fakt opóźnienia nie jest kluczowy, istotny jest brak odzewu na e-maila, którego wysłałam do sklepu. Na minus również haft w torbie, który został wykonany na szarym materiale w szarym kolorze - totalnie niewidoczny.

Opinie nt. sklepu karolinaaudycka.pl

Cudowna nerka

Cudowna

Nerka w kwiaty

Bardzo dokładnie wykonana torebka, starannie wykończona. Dobry kontakt z klientem, na każdym etapie zamówienia miałam pełną informację. Polecam.
Piękne i trwałe wykonanie
1 wrz 2023

Paski za krótkie dla plus size

Torebka na którą warto czekać. ALE... Jako osoba plus size , paski do założenia torby jako plecak mogłyby być o min 5cm dłuższe. Dodatkowo przednie kieszonki mogłyby być ciut większe/wyższe, na tyle by móc schować telefon. Ogólnie wykonanie i kolor beż zastrzeżeń. Polecam.
Pięknie bzrobione!
1 wrz 2023
Piękna torebka, rzemieślnicza robota. Możliwość personalizacji i to, że robiona jest na zamówienie sprawia jeszcze więcej radości z zakupu. Gorąco polecam! Warto było czekać.
31 sie 2023
Torebka świetna! Pięknie i starannie uszyta z dobrego jakościowo materiału. Czas realizacji zgodny z informacją na stronie internetowej sklepu - polecam czytać tego typu informacje zanim się zdecyduje na kupno. Zarówno sklep jak i produkt oceniam bardzo dobrze 😊.

rewelacja!!

Mam torebkę/plecak i teraz zamówiłam nerkę, świetnie wykonane, przyjemny materiał w dotyku, kieszenie są świetnie rozplanowane. Produkty wyglądają w rzeczywistości tak jak na zdjęciu. Dla mnie idealne
indywidualne podejście do Klienta
Jestem zachwycona !!
Produkt wykonany bardzo starannie😁
31 sie 2023
Torebka piękna i świetnie wykonana.
31 sie 2023
Bardzo ładnie i porządnie wykonana nerka. Widać, że użyte materiały są dobrej jakości.
30 sie 2023
Przepiękna torebka z wysokiej jakości materiałów, solidnie wykonana. Na pewno nie ostatnia ❤️ Warto poczekać.
30 sie 2023
Personalizowana nerka zachwyca jakością i starannością wykonania. Prezent na pewno się spodoba.
Extra!!!! Kolejna torba zamówiona