zaplicense.eu

Opinie (599) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (599)

Ważny od: 10 lip 2023
zaplicense.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lis 2023
Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy to jest legalne? Oczywiście! Na zawsze zyskujesz swój własny Windows :) Nie wiesz, jak to zrobić? Tutaj wszystko Ci wytłumaczą. Jestem kolejnym zadowolonym klientem. To działa. Cena - rewelacja! Transakcja - błyskawiczna. Chwilę po opłaceniu zamówienia, już miałem kod licencji na emailu. Gorąco polecam!!!

24 lut 2024
Nie jestem w stanie aktywować zakupionego office. Na chat-cie uzyskałam informacje: Próbowaliśmy sprawdzić klucz produktu i próbowaliśmy aktywować przy użyciu identyfikatora instalacji, ale pojawia się błąd. Dowiedzieliśmy się, że jest to licencja typu MSDN. Zazwyczaj jest on sprzedawany przez członków MSDN. Nie dotyczy to dystrybucji detalicznej. Gdy członek nie jest już połączony z witryną MSDN, wszystkie klucze produktów są blokowane na potrzeby aktywacji. Tak właśnie stało się z kluczem produktu. Jeśli klucz produktu pakietu Office nie działa lub przestał działać, skontaktuj się ze sprzedawcą i poproś o zwrot pieniędzy. Jeśli klucz produktu został kupiony oddzielnie od oprogramowania, jest bardzo możliwe, że klucz produktu został skradziony lub uzyskany w inny sposób, a następnie zablokowany do użycia.

Opinie nt. sklepu zaplicense.eu

Wszystko ok. Rejestracja offica - telefoniczna. Instrukcja dotycząca rejestracji - zrozumiała. Polecam.
Wszystko działa zgodnie z instrukcją. Cena niemożliwie niska w porównaniu z innymi ofertami. Polecam

Pakiet Office

Instrukcja jasna, pakiet zainstalowany i zarejestrowany.
Szybko wysłany klucz, mogę tylko polecić!
Kod działa bez problemu. Super 😀
Super szybko tanio sprawnie
szybkość i pewność obsługi
14 kwi 2024
Wszystko OK :) Dziękuję .
Cena i pewność
Szybko i tanio