www.zaplicense.eu- Logo - Opinie

www.zaplicense.eu

Opinie (625) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (625)

Ważny od: 10 lip 2023
www.zaplicense.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lis 2023
Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy to jest legalne? Oczywiście! Na zawsze zyskujesz swój własny Windows :) Nie wiesz, jak to zrobić? Tutaj wszystko Ci wytłumaczą. Jestem kolejnym zadowolonym klientem. To działa. Cena - rewelacja! Transakcja - błyskawiczna. Chwilę po opłaceniu zamówienia, już miałem kod licencji na emailu. Gorąco polecam!!!

24 lut 2024
Nie jestem w stanie aktywować zakupionego office. Na chat-cie uzyskałam informacje: Próbowaliśmy sprawdzić klucz produktu i próbowaliśmy aktywować przy użyciu identyfikatora instalacji, ale pojawia się błąd. Dowiedzieliśmy się, że jest to licencja typu MSDN. Zazwyczaj jest on sprzedawany przez członków MSDN. Nie dotyczy to dystrybucji detalicznej. Gdy członek nie jest już połączony z witryną MSDN, wszystkie klucze produktów są blokowane na potrzeby aktywacji. Tak właśnie stało się z kluczem produktu. Jeśli klucz produktu pakietu Office nie działa lub przestał działać, skontaktuj się ze sprzedawcą i poproś o zwrot pieniędzy. Jeśli klucz produktu został kupiony oddzielnie od oprogramowania, jest bardzo możliwe, że klucz produktu został skradziony lub uzyskany w inny sposób, a następnie zablokowany do użycia.

Opinie nt. sklepu www.zaplicense.eu

27 maj 2024

Microsoft Office na komputer

Przy pierwszym zakupie bez jakiegokolwiek problemu. Przy drugim zakupie problem z zaakceptowaniem kodu ID. Po 1 mailu z tą informacją - wszystko zagrało i pracuje bez jakichkolwiek problemów.
Polecam. Pomimo trudności z aktywacją telefoniczną produktu MS Office 21 Pro bezpośrednio w Microsoft, za pośrednictwem sprzedającego wszystko poszło sprawnie i pakiet został aktywowany.
Szybkość transakcji oraz instrukcja dalszego postepowania po zakupie celem pobrania, instalacji oraz aktywacji.
30 maj 2024
Szybko i sprawnie otrzymałem zakupiony produkt.
Ekspresowa i bezproblemowa realizacja zakupu.
szybko i sprawnie
23 maj 2024
18 maj 2024
30 maj 2024

NEGATYW

- Opis na stronie: dożywotnia licencja... ale już brak komentarza, że po przeinstalowaniu systemu, licencja wygasa... jest dożywotnia ale jednorazowa, czyli po przeinstalowaniu wygasa na stałe. - Dowód legalności: zwykła kartka A4 z opisem, brak jakiejkolwiek pewności legalności produktu, poza tym. Legalne jest sprzedawanie i odsprzedawanie kluczy w całej UE. Natomiast nielegalne jest używanie ich przez użytkownika końcowego. Czyli sprzedawca legalnie sprzedaje klucz a kupujący aktywując produkt łamie prawo. - Kolejny kupiony klucz nie działa na przekroczoną liczbą aktywacji retail. Obsługa wysyła kolejny klucz- bo może zadziała. ZAKUP W TYM SKLEPIE NICZYM NIE RÓŻNI SIĘ OD GENERATORA KLUCZY. TYLE ZE GENERATOR KLUCZY JEST DARMOWY. Używanie kluczy odsprzedanych jak i z generatora jest karane tak samo Polecam poczytać.