zaplicense.eu

Opinie (604) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (604)

Ważny od: 10 lip 2023
zaplicense.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lis 2023
Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy to jest legalne? Oczywiście! Na zawsze zyskujesz swój własny Windows :) Nie wiesz, jak to zrobić? Tutaj wszystko Ci wytłumaczą. Jestem kolejnym zadowolonym klientem. To działa. Cena - rewelacja! Transakcja - błyskawiczna. Chwilę po opłaceniu zamówienia, już miałem kod licencji na emailu. Gorąco polecam!!!

24 lut 2024
Nie jestem w stanie aktywować zakupionego office. Na chat-cie uzyskałam informacje: Próbowaliśmy sprawdzić klucz produktu i próbowaliśmy aktywować przy użyciu identyfikatora instalacji, ale pojawia się błąd. Dowiedzieliśmy się, że jest to licencja typu MSDN. Zazwyczaj jest on sprzedawany przez członków MSDN. Nie dotyczy to dystrybucji detalicznej. Gdy członek nie jest już połączony z witryną MSDN, wszystkie klucze produktów są blokowane na potrzeby aktywacji. Tak właśnie stało się z kluczem produktu. Jeśli klucz produktu pakietu Office nie działa lub przestał działać, skontaktuj się ze sprzedawcą i poproś o zwrot pieniędzy. Jeśli klucz produktu został kupiony oddzielnie od oprogramowania, jest bardzo możliwe, że klucz produktu został skradziony lub uzyskany w inny sposób, a następnie zablokowany do użycia.

Opinie nt. sklepu zaplicense.eu

2 maj 2024
23 mar 2024
18 lut 2024
OK
AP
20 sty 2024

Dwa kody

Zakupiłam najpierw jeden kod do Windowsa, przyszedł bardzo szybko, wszystko zadziałało. Zamówiłam potem drugi do drugiego komputera i otrzymałam informację że zabrakło kodów oraz że doślą kod jak zostanie uzupełniona baza. Kod przysłano na drugi dzień. Wszystko działa.
20 lis 2023

Dlatego Polecam.

Nie maksymalna ilość gwiazdek bo nie obyło się bez problemów ale to co można napisać to bardzo dobry kontakt i sprawa została szybko załatwiona. Dlatego polecam.
29 paź 2023
Opieka klienta jest ok. Na początku nie było produktu który zakupiłem ale następnej doby się znalazł.
18 wrz 2023

Zasadniczo wszystko ok, ale pierwszy raz kupowałem tego typu licencje w ten sposób i trwało to kilka dni. Może problem tkwił w płatności Blikiem. Po wymianie korespondencji ostatecznie wszystko dotarło, włącznie z kodem i fakturą i działa bez problemu
17 lip 2023
Szybko, sprawnie a po zakupie obsługa klienta na najwyższym poziomie
22 wrz 2023
Udało się aktywować produkt za kolejnym razem. Dobrze że po dwóch stronach wystarczyło cierpliwości. Szybszy kontakt pomógł. W finale wszytko wyszło jak trzeba. Dzięki.
17 lip 2023
Dostalem 2 kody. Pierwszy nie zadziala, drugi dziala. Jest OK. To jest klucz elektroniczny stad nie ma mozliwosci distarczyc go inaczej niz elektronicznie.
8 sie 2023
17 lip 2023
jeśli potrzebujecie taniego i dobrego softu kupujcie w zaplicense polecam
17 lip 2023
problem z dostawą opanowany przez sprzedawcę. otrzymałem rekompensatę
2 paź 2023
Z drobnymi klopotami, ale wszystko działa jak należy
17 lis 2023
Dostawa w podanym terminie !!!
3 sie 2023
okej. mogło być lepiej.