makalu.com.pl

Opinie (1794) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 10 cze 2015
makalu.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

Dostaję prośbę o opinię, chociaż nie otrzymałam jeszcze zamówienia. Nawet informacji, kiedy zostanie dostarczone. W wielu sklepach ta wysyłka jest organizowana znaczenie szybciej. Tymczasem w Makalu jest po kilku dniach status „przyjęta do realizacji”, a mimo tego otrzymuję mejla z próbą o ocenę. To mało profesjonalne,
Odpowiedź ze sklepu makalu.com.pl
Droga Klientko, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z opóźnieniem w dostawie i brakiem informacji na temat terminu jej realizacji. Po weryfikacji Pani zamówienia potwierdzamy, że zostało ono wysłane zgodnie z naszym harmonogramem wysyłek do salonów, które odbywają się we wtorki i czwartki. Wysłaliśmy Pani zamówienie 3 dni robocze po jego złożeniu. Bardzo doceniamy Pani opinię i uwagi, które uwzględnimy w naszej pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
????
Otrzymałam sukienkę. Przy guziku na rękawie zauważyłam, że jest podszyte z lewej strony materiałem gdyż przy guziku jest dziurawa dzianina. Skandal wybrakowany towar. Nic nie było w opisie, że jest dziura przy guziku w rękawie!!!!
Od tygodnia czekam na realizację dostawy i nie mam odpowiedzi. Przy próbie kontaktu jest cisza i brak odpowiedzi na korespondencję
brak zamówienia na dzień 28.03.2024r. nie otrzymałam zamówienia, w salonie nie dostarczono
3 lut 2024

Produkt nie ma nic wspólnego z widocznym na zdjęciu

Sukienka widoczna w ogłoszeniu sprzedaży a sukienka ktora faktycznie dostalam to mam wrażenie dwie zupełnie różne sukienki. Poza tym nie wiem na kogo ona mogła być dobra. Na mnie jest jednocześnie za duza I za mala. Niemożliwe? Tez tak myslalam.
24 lut 2024
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji odnośnie mojego zamówienia
16 lip 2023
Zamówienie zostało złożone - dostałam tylko informację o przesunięciu terminu zamówienia. Do kiedy? Wielka niewiadoma. Całe szczęście, że zamówiona sukienka nie jest potrzebna na konkretny bliski termin.
17 lip 2023
Droga Klientko, przepraszamy za opóźnienie dostawy zamówienia. W związku z dużą ilością zamówień, czas realizacji został nieco wydłużony. Chcielibyśmy poinformować, że Pani zamówienie zostało dzisiaj wysłane. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły się pojawić i doceniamy Pani cierpliwość. Dziękujemy za wyrozumiałość i zaufanie, jakim nas obdarzasz. Mamy nadzieję, że otrzymane zamówienie spełni Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Makalu
18 lip 2023

Czas realizacji to żenada

Czas realizacji zamówienia to żenada. Firma deklaruje 2 dni robocze, czekam 7 i dalej paczka nie została nawet nadana! Z firmą nie ma kontaktu, nikt nie odpisuje na wiadomości!
20 lip 2023
Szanowna Klientko, przepraszamy za ogromne opóźnienie w realizacji Twojego zamówienia oraz za trudności w kontakcie z naszą firmą i brak odpowiedzi na Twoje wiadomości. Doceniamy Pani zaangażowanie jako naszego klienta i rozumiemy Pani niezadowolenie. Chcielibyśmy poinformować, że Pani zamówienie zostało dostarczone wczoraj. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
10 lip 2023
Złożyłam reklamacje, ponieważ otrzymałam inny produkt niż zamówiłam. Odesłałam jeszcze tego samego dnia i prosiłam o pilna wysyłkę poprawnego towaru (zamawiane na prezent). Po dwóch dniach roboczych brak informacji o wysyłce :/ Dodatkowo sugeruje wdrożenie jakiej rekompensaty - chociażby przyzwoity rabat przy kolejnych zakupach.
Zamiany towar wysyłany jest bardzo szybko. Jeśli natomiast chodzi o zwrot to koszmar. Na zwrot pieniedzy czeka się bardzo długo co jest nie stosowane w innych sklepach gdzie pieniądze zwracaną są prawie natychmiast. Wiem , że regulamin przewiduje 14 dni ale to stanowczo za długo.
3 sty 2024
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią. Zależy nam na tym, aby proces zwrotu przebiegał jak najsprawniej, i podejmiemy dodatkowe starania w celu skrócenia tego czasu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zakupy oraz konstruktywną opinię, która pomoże nam podnieść jakość obsługi. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
5 lip 2023
Nie otrzymałam zamówienia o które Państwo pytacie, mimo, że zostało ono opłacone 29.06.2023 Wielokrotnie robiłam zakupy w internetowym sklepie Makalu i zawsze było w porządku- niestety nie tym razem. Mam tylko nadzieję, że w ogóle otrzymam to zamówienie.
17 lip 2023
10 lipca złożyłam zamówienie do dnia dzisiejszego nie dostałam zamówienia. Dzisiaj wysłałam wiadomość i nie wiem. A wyjeżdżam w tym tygodniu więc dla mnie sprawa pilna. Jakbym wiedziała, że tyle trwa realizacja to bym nie zamówiła.
18 lip 2023
Szanowna Klientko, przepraszamy za opóźnienie w dostawie zamówienia i wszelkie niedogodności. Z uwagi na dużą liczbę zamówień, czas realizacji został wydłużony. Chcielibyśmy poinformować, że Pani zamówienie zostało dzisiaj wysłane i w najbliższych dniach zostanie dostarczone. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Z poważaniem, Makalu.
8 wrz 2023
Sklep wysłał mi polowe zamowienia - jedna sukienka została niewysłana, na której głównie mi zależało. Dostałam zwrot pieniędzy bez żadnej informacji, ze zamówienie nie będzie w całości wysłane. Nie dokonam więcej tam zakupu.
3 sie 2023
Do koszyka nie mogłam jednorazowo dodać więcej niż 2 produkty, ponieważ jak było ich więcej nie mogłam przejść dalej do płatności, dół koszyka z poleceniem realizacji był niewidoczny, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło
4 sie 2023
Droga Klientko, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem. Przepraszamy za wszelkie trudności, które napotkała Pani podczas dokonywania zamówienia. Po weryfikacji, wydaje nam się, że mogło to wynikać z chwilowego błędu systemowego, który obecnie już nie występuje. Dziękujemy za wyrozumiałość i zaufanie. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
3 paź 2023

Zamówienie złożone i czekam … dopiero…

Zamówienie złożone i czekam … dopiero po zapytaniu z mojej strony okazało się, że towar na stronie można było kupić a kiedy miał być pakowany okazało się , że go nie ma dostępnego.
1 wrz 2023
Zamówienie nie zostało doręczone, tylko zwrócono bez próby dostarczenia - dlatego myślę że wina leży po stronie sklepu.
4 wrz 2023
Droga Klientko, przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z dostawą Pani zamówienia. Zamówienie zostało wysłane 28.08.2023r. przez naszą firmę, ale niestety doszło do problemu z dostawą przez firmę kurierską. Rozumiemy Pani rozczarowanie i będziemy działać w celu wyjaśnienia tej sytuacji z przewoźnikiem i uniknięcia podobnych incydentów w przyszłości. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w razie dodatkowych pytań lub potrzeby pomocy. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
17 paź 2023
Zostało anulowane