makalu.com.pl

Opinie (1677) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3779)

Ważny od: 10 cze 2015
makalu.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 maj 2023
Sklep internetowy jak również ten we wrocławskiej lokalizacji działają perfekcyjnie. Sprawna realizacja zamówienia, nie ma problemów ze zwrotami. Rzeczy są wykonane bardzo starannie z materiałów dobrej jakości a wszystko to w dostępnych cenach. Jedyna uwaga to może więcej asortymentu w promocyjnych cenach.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

ST
Sylwia T.
Katowice
Bardzo lubię zakupy w Makalu, są dobre gatunkowo i ładnie wykończone. Dużo łatwiej było jak Wasz sklep był w Katowicach. Byłam częstym klientem. Można było przymierzyć na miejscu, teraz niestety zdarza się że trzeba towar zwrócić i zamówić nowy ,nie zawsze rozmiar idzie w parze z rzeczywistością. Warto pomyśleć o możliwości wymiany jeśli chodzi o rozmiar. . Najlepiej otworzyć w Katowicachj sklep Makalu.
Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.
Szybka dostawa. Pięknie zapakowana.Opis sukienki kolor i rozmiar zgadza się z rzeczywistością. Starannie uszyta z materiału wiskozowego. Polecam tę Polską firmę w 100%. Miłośniczka pięknych ubrań
EG
Elżbieta G.
Nowe Miasto nad Pilicą

uwagi

Ostatnio wydłużył się czas wysyłki zamówionych towarów, ponadto od jakiegoś czasu przy koszyku wypełnionym więcej niż 1szt. nie działa funkcja "idź do koszyka"
DZIEŃ DOBRY. Doradzam poprawić pakowanie ,ostatnio otrzymałam sukienkę w worku foliowym ,zrobiło to na mnie bardzo złe wrażenie. Poza tym bardzo dobrze, dałam 5 gwiazdek na wyrost z nadzieją że się to zmieni . Pozdrawiam Danuta Nowak
Fantastyczna sukienka w cętki. Idealna. Dokładnie taka, jakiej szukałam. Druga w wężowy wzór leży wprawdzie dużo gorzej (jest za bardzo oversizowa), ale i tak zostawiam.
Piękna suknia! Jestem zachwycona. Kupiłam na chrzciny swojej córci. Czuję się w niej jak milion dolarów. Klasa i szyk. Porządny materiał i bardzo starannie wykonana.
Polecam. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, podążająca za klientem. Rzetelna firma, produkty wysokiej jakości. Na pewno skorzystam z usług Makalu nie raz.

Piękna sukienka i równie piękne krawiectwo

Sukienka oprócz tego, że piekna to bardzo dobra gatunkowo i jakościowo. Kupiona dla mojej mamy, która jest nią pod każdym względem zachwycona!!!!
Sukienki świetnie skrojone i dobrze uszyte. Rozmiar zgodny z opisem, choć przy bujnych biodrach nic się nie ukryje, bo sukienki są dopasowane.

Bez zarzutu

Jestem klientką od wielu lat. Zakupy w sklepie zawsze satysfakcjonujące. Szybka dostawa. Materiały dobrej jakości, ubrania dobrze odszyte.
24 mar 2024
Śliczna sukienka w czerwonym kolorze z dużą zawartością na czym mi zależało.Sukienka ma w tylnej części gumkę i kieszenie co bardzo lubię 😊.
Bardzo łatwe zakupy i szybka wysyłka. Dokonywałam zwrotu, co także było bardzo jasno wytłumaczone na stronie i przebiegło bardzo sprawnie.
Wykonanie i jakoś produktu. Przesłanie zamówienia w estetycznym opakowaniu i dobrze zabezpieczonym przed uszkodzeniami w transporcie.
Wysoka jakość produktów. Sposób pakowania ubrań - poskładane, owinięte w papier, pudełko - aż miło otworzyć tak estetyczną przesyłkę.
Brak informacji o dostarczeniu wplaty za towar (dopiero po interwencji).Wszystko pozostale ok.szybka przesyłka. Miłą obsluga
Strona bardzo czytelna, wszystkie czynności wykonuje się szybko i prosto. Przesyłka dostarczona terminowo. Super sklep. Ewa
MJ
Zamowiony towar oczywiście zgodny z opisem. Jednakże zmuszona byłam dokonać zwrotu z powodu żle dobranego fasonu sukienki.
Jakość towaru jest bardzo wysoka, natomiast tym razem otrzymane produkty były wygniecione i niestarannie zapakowane.
Krótki termin realizacji, towar zgodny z opisem, dobra jakość zakupionego towaru. Polecam zakupy w tej firmie.