makalu.com.pl

Opinie (2551) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4907)

Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

Rozmiar rozmiarowi nie równy

Kupując ubrania przez internet nie zawsze trafi się w odpowiedni rozmiar. Świetnie, że w Makalu zwroty są bezpłatne. Bardzo sobie to cenię. Co można zrobić lepiej? Przy każdym produkcie na stronie internetowej powinny być podane dokładne wymiary danej rzeczy. Ogólna tabela rozmiarów nie sprawdza się - w zależności od fasonu niektóre rzeczy z Makalu mam w rozmiarze 36, a inne żeby były na mnie dobre muszę kupić w rozmiarze 40/42. Niestety rozmiar rozmiarowi tu nierówny i nigdy nie wiem czy trafię z zakupem.
29 cze 2024
Z zakupionego produktu jestem zadowolona. Cena jest adekwatna do dobrej jakości sukienki. Na duży plus zasługuje również krótki czas realizacji zamówienia i kontakt telefoniczny ze sklepem. Jedynie wadą jest to, że w sytuacji gdy chciałam wymienić sukienkę na inny rozmiar musiałam dokonać kolejne zamówienie, nie było możliwości wymiany towaru bez kolejnego zamówienia.
8 lip 2024
Otrzymałam starannie uszytą sukienkę,w ślicznym malinowym kolorze.Materiał jest bardzo dobrej jakości , a estetyczne detale w postaci guzików dodają elegancji.Rozmiarówka jest idealnie dopasowana.Napewno jeszcze wrócę na zakupy,ponieważ zachęca do tego również terminowa i szybka dostawa.

Po pierwsze i ostatnie - jakość

Ubrania tworzone przez Makalu są bardzo dobrej jakości. To widać gołym okiem! Ponadto ciekawe fasony i modna kolorystyka. Ponadczasowa klasyka. Wracam do tej firmy regularnie, choć zakupy w niej dewastują portfel. Dlatego kupuję w kategorii wyprzedaż lub czekam na przeceny!
4 lip 2024
Sprawna, szybka realizacja zamówienia. Sukienka bardzo ładna, minus duży za położenie sukienki jak ścierka do naczyń, ten rąbek dyskwalifikuje sukienkę. Szkoda że w tabeli rozmiarów nie jest podana długość sukienki.
KN
Kasia N.
KALISZ
30 cze 2024
Makalu to super sklep .Ja niestety zazwyczaj mam problem z dobraniem rozmiaru (:po prostu jest większy niż w tabeli rozmiarów ,co nie zmienia faktu że materiały i wykonanie bardzo dobre ,szybka i sprawna obsługa (:
7 lip 2024
Bardzo dobra jakość sukienek. Ślicznie skrojone i rewelacyjnie odszyte. To rzadkość w dzisiejszych czasach, że produkty są bardzo dobrej jakości, a cena adekwatna do wartości produktu.
11 lip 2024

Super odzież dla kobiet

Jestem zawsze zadowolona z sukienek , bluzek i biżuterii. Rozmiar jest akurat. Nie zawyżony nie zaniżony. Gdyby nie cena pewnie częściej bym zamawiała:)
30 cze 2024

Zamówienie i płatność beż problemu, ale z darmowym zwrotem trochę miałam problem. Na szczęście wszystko się udało, czekam na kolejną sukienkę.
11 lip 2024
Dla mnie super sklep ubranka zawsze dobrej jakości. Bardzo dobry kontakt z klientem .Nie ma problemu jeśli istnieje potrzeba zwrotu .Polecam
Koszula jest naprawdę piękna i mam nadzieję, że długo będzie się dobrze nosić. Kolor, wzór, szycie, wszystko jak zwykle perfekcyjne:-)
6 lip 2024
Przesyłka dotarła w terminie. Niestety rozmiar niedobry. Dla niskich osób powinny być inne , większe wymiary w biuście i biodrach.
6 lip 2024

Firma godna polecenia

Bardzo szybko, sprawnie dostarczone zamówienie. Opis i zdjęcia zgodne z faktycznym wyglądem towaru. Bardzo dobra jakość wyrobu.
4 lip 2024
Wszytko jak zwykle dobrej jakości. Jedyny minus przeskakujące zdjęcia jak chce się przybliżyć i dobrze obejrzeć dana rzecz.
Wspaniała polska marka. Piękne, kobiece ubrania ubrania. Szyk i elegancja. Polecam wszystkim Paniom, które kochają modę.
Ubrania są dokładnie uszyte i dobrze leżą na sylwetce. Materiał jednej z zamawianych sukienek był średniej jakości.

Zadowolona stała klientka

Bardzo szybka dostawa. Spodnie super. Szkoda że jest zaniżona rozmiarówka musiałam wymienić na większe.
Miła profesjonalna obsługa, szybka dostawa, łatwy zwrot towaru. Odbiór i zwrot w sklepie stacjonarnym.
29 cze 2024

Przecudna sukienka

Szybka dostawa. Rozmiar zgodny z opisem. A sukienka bajeczna:) świetny materiał i jakość wykonania.
Wszystko się podobało , mianowicie szybka wysyłka, produkty bardzo dobrej jakości. Gorąco polecam.