makalu.com.pl

Opinie (1794) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 10 cze 2015
makalu.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

Stan produktu pozostawia wiele do życzenia. Materiał sukienki był zmechacony, miejscowo zaplamiony, w ok. suwaka były uszkodzone nitki. Jestem rozczarowana, że towar w takim stanie firma wysyła do klienta.

10% rabatu

Rzetelna obsługa klienta, rabat powinien dotyczyć również kart podarunkowych, które zostaną wymienione na artykuły ze sklepu.
18 sty 2024
Zbyt długie oczekiwanie na zwrot pieniędzy za zwrócone zamówienia.
MC
Marika C.
19 lis 2023
Niestety sukienka nie spełnia oczekiwań pokładanych w produkcie, którego wartość wynosi 499 zł. Plastikowy guzik pękł przy pierwszym kroku. Jestem rozczarowana. Do tego długie oczekiwanie na przesyłkę, zupełnie nieprzystające do standardów konkurencji na rynku.
4 wrz 2023
Sukienka pasek ma zepsuty i lekko z tylu jest zaciągnięta .Bardzo mi zależało na niej dlatego zostawiłam ,ale byłam przyzwyczajona do innej jakości Makalu
15 maj 2023

dostawa po tygodniu

8 marca zamówiłam sukienkę , którą potrzebowałam na komunię 14 marca. Dzwoniłam do sklepu 9 marca we wtorek z pytaniem o czas dostawy. Pani poinformowała, ze sukienka będzie wysłana kolejnego dnia -nadanie:piątek 12 maja
2 paź 2023
Nie odpowiada mi materiał, ani fason zamówionego produktu. Wg mnie produkt był słabo opisany i pokazany na stronie sklepu. Ponadto długo czekałam na realizację zamówienia.
13 maj 2023
Sukienka na zdjęciu wydawała się przepiękna, w rzeczywistości materiał bardzo obcisły i źle leży, do tego sukienka krótsza niż na zdjęciach
Odpowiedź ze sklepu makalu.com.pl
17 maj 2023
Droga klientko, dziękujemy za przesłaną opinię. Bardzo nam przykro, że zamówiona sukienka nie spełniła w pełni Pani oczekiwań. Zależy nam na dostarczaniu jak najbardziej precyzyjnych opisów i zdjęć, aby ułatwić wybór produktów na naszej stronie. Chcemy, aby każda Klientka była w pełni zadowolona z naszych produktów, zachęcamy do kontaktowania się z naszym Działem Obsługi Klienta w celu pozyskania większej ilości informacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
2 paź 2023
Czekałam tydzień na bluzkę. To jakieś nieporozumienie
Zdecydowanie szybciej rozliczać zwroty.
długi termin realizacji usługi zwrotu