makalu.com.pl

Opinie (1794) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 10 cze 2015
makalu.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

13 kwi 2024

Kiepski materiał

Kupiłam ostatnio u Państwa całą nową serię topów, kiedy przyszły były piękne. Myślę sobie materiał pierwsza klasa… do czasu, gdy nie uparłam topu… jakby woda z niego zmyła jakąś warstwę ochronna i po praniu materiał stał się chudszy (dosłownie) stracił blask i zaczął się gnieść. Jeśli z kolejnym topem stanie się tak samo na pewno to zareklamuje, wszak Wasze topy kosztują sporo.
Odpowiedź ze sklepu makalu.com.pl
Droga Klientko, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z naszymi produktami. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie napotkała Pani z materiałem po praniu. Podejmiemy wszelkie działania, aby rozwiązać tę sytuację i sprawdzić przyczynę. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
Pierwsze zakupy. Jakość materiału +cena +jakość sprzedaży +duży rozmiar +krój - /+. Akceptowalny nie idealny. Spodni nie odesłałam. Będę nosić. Zainteresowałam się firmą
20 kwi 2024
Musiałam sama dopytywać o dostawę drogą mailową ponieważ ze sklepu nie było żadnej informacji
RJ
Renata J.
Więcbork
Materiał sukienki jest dosyć sztywny jak na wiskozę. Źle są wszyte kieszenie w połączeniu z gumkami w pasie powodują, że sukienka się deformuje po bokach i odstaje.
Odpowiedź ze sklepu makalu.com.pl
Droga Klientko, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszych produktów. Przykro nam, że produkty nie spełniły Pani oczekiwań. Zapewniamy, że podejmiemy działania w celu rozwiązania tych problemów i poprawy elementów, na które zwróciła Pani uwagę. Pozdrawiamy serdecznie, Makalu.
Zbyt długi czas oczekiwania na przesyłkę, to odstraszy klientki jeśli w innym sklepie są w stanie zamówić i dostać towar szybciej.

Dostatecznie

Zakupiona bluzka spełniła moje oczekiwania. Trzy gwiazdki daję za późną wysyłkę, 3 dni po złożeniu zamówienia.
1 kwi 2024
16 mar 2024
2 mar 2024
W potwierdzeniu zamówienia nie podano zamówionych produktów, w ogóle nie wynika z niego co zostało zamówione. Krótki termin zwrotu. Na plus możliwość zwrotu do paczkomatu.
2 mar 2024
Sukienka ładna kolor piękny ale uszycie zostawiali wiele do zyczenia
17 lut 2024
Koszulka była uplamiona w 2 miejscach.
TB
Teresa B.
Kraków
18 sty 2024

Ok

Po zakupie płaszcza, który miał naszyte inne metki, niż deklarowano w opisie aukcji w sklepie internetowym, odesłaniu go i dostarczeniu jeszcze raz tego samego produktu- miałam skrajnie negatywną opinię o sklepie. Jednak późniejszy kontakt z obsługą oraz wyjaśnienie sytuacji i przyznanie się do błędu pozwala mi zmienić swoja ocenę z 1 na 3 gwiazdki.