makalu.com.pl

Opinie (1794) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 10 cze 2015
makalu.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

Zła forma opakowania,

Ubrania dobrej jakości natomiast fatalny sposób opakowania do wysylki. Sukienki wrzucone do foliowego worka firmy kurierskiej beż żadnej dodatkowej torebki. Po odpakowaniu są wymięte. Przy takiej cenie ubrań standardowo powinno być pudełko chroniące jakość ubrań.

Brak guzika zapasowego

Zakupiłam min. elegancki żakiet ale jestem zaskoczona ze mimo ceny prawie 800 zł. Firma nie dołącza zapsowego guzika. To dotyczy całej oferty/ kolekcji
20 kwi 2024
Dobra obsługa. Szybka wysyłka i towar dobrze zapakowany. Jedna na trzy sukienki bardzo ładna. Za taką cenę spodziewałam się lepszej jakości.
AW
Anna W.
PŁOŃSK
Niektóre towary nie trzymają rozmiaru.
14 kwi 2024
Jakość towaru jest bardzo wysoka, natomiast tym razem otrzymane produkty były wygniecione i niestarannie zapakowane.
OK
Ola K.
Bytom
Sukienka bardzo dobrze uszyta, dobrej jakości jednak ceny zbyt wygórowane.
Suknie powinny mieć podszewki

Polecam.