makalu.com.pl

Opinie (1794) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3924)

Ważny od: 10 cze 2015
makalu.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kupiłam dwie sukienki. Jedna rozmiar 44, moglaby być trochę większa, druga 46 za wielka. Wolałbym kupować w sklepie stacjonarnym. Niestety w Częstochowie takiego nie ma. Znam firmę od wielu lat i byłam zadowolona z fasonów, kroju i jakości materiałów. Do tej pory mam czarną spódnice, długość za kolano z kieszeniami i ozdobnymi przeszyciami.

11 wrz 2023
Poprawiło się opakowanie przesyłek, ale przy bluzce brakowało guzika. Nie było też zapasowego przy metce.

Opinie nt. sklepu makalu.com.pl

Rozmiar 34

Doskonały kontakt z panią Kasią ze sklepu i jej profesjonalizm. Ubrania spełniają moje oczekiwania i dobrze mi leżą. Przykro mi, że Makalu wycofuje rozmiar 34 ( zauważyłam, że nowa kolekcja Makalu nie posiada rozmiaru 34) i będę musiała kupować ubrania w innym sklepie. Prawdopodobnie przerzucę się na Tatuum, gdzie jest duży wybór ubrań w rozmiarze 34. Niestety tam spodnie w rozmiarze 34 nie układają się tak dobrze jak w Makalu.
ST
Sylwia T.
Katowice
Bardzo lubię zakupy w Makalu, są dobre gatunkowo i ładnie wykończone. Dużo łatwiej było jak Wasz sklep był w Katowicach. Byłam częstym klientem. Można było przymierzyć na miejscu, teraz niestety zdarza się że trzeba towar zwrócić i zamówić nowy ,nie zawsze rozmiar idzie w parze z rzeczywistością. Warto pomyśleć o możliwości wymiany jeśli chodzi o rozmiar. . Najlepiej otworzyć w Katowicachj sklep Makalu.
MJ
14 kwi 2024
Zamowiony towar oczywiście zgodny z opisem. Jednakże zmuszona byłam dokonać zwrotu z powodu żle dobranego fasonu sukienki.
DZIEŃ DOBRY. Doradzam poprawić pakowanie ,ostatnio otrzymałam sukienkę w worku foliowym ,zrobiło to na mnie bardzo złe wrażenie. Poza tym bardzo dobrze, dałam 5 gwiazdek na wyrost z nadzieją że się to zmieni . Pozdrawiam Danuta Nowak
Sukienka, którą zamówiłam jest bardzo elegancka, wykonana z dobrego materiału, świetnie się układa. Klasyczna przepiękna sukienka. Również kolczyki są bardzo ładne i z dobrego materiału.
13 kwi 2024
Piękna suknia! Jestem zachwycona. Kupiłam na chrzciny swojej córci. Czuję się w niej jak milion dolarów. Klasa i szyk. Porządny materiał i bardzo starannie wykonana.
Polecam. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, podążająca za klientem. Rzetelna firma, produkty wysokiej jakości. Na pewno skorzystam z usług Makalu nie raz.
Szybka dostawa, rzetelny opis produktu, wszystko pięknie odszyte i dopracowany każdy element. Zakupiona sukienka zgodna z tabelą rozm. Polecam w 100%

Piękna sukienka i równie piękne krawiectwo

Sukienka oprócz tego, że piekna to bardzo dobra gatunkowo i jakościowo. Kupiona dla mojej mamy, która jest nią pod każdym względem zachwycona!!!!
Wykonanie i jakoś produktu. Przesłanie zamówienia w estetycznym opakowaniu i dobrze zabezpieczonym przed uszkodzeniami w transporcie.
Wysoka jakość produktów. Sposób pakowania ubrań - poskładane, owinięte w papier, pudełko - aż miło otworzyć tak estetyczną przesyłkę.
Szybka dostawa, marynarka zgodna z fotografią, dobra tkanina i fason. Martwi mnie, że nie ma już salonu w Manufakturze w Łodzi.
Szybka dostawa do sklepu. Materiał rewelacyjny. Pani w sklepie była bardzo miła. Z pewnością zostanę stała klientka.
Ubrania - super, piękne fasony i dobrej jakości materiały. Realizacja zamówienia szybka i przejrzysta. Polecam !
Bardzo mi się podoba to, że wśród Waszych sukienek zawsze można znaleźć taką, która pasuje do właściwej okazji.
Krótki termin realizacji, towar zgodny z opisem, dobra jakość zakupionego towaru. Polecam zakupy w tej firmie.
Sukienka idealnie pasuje do podanego rozmiaru, świetnie leży, a zdjęcia bardzo dobrze odzwierciedlają wygląd.
sukienka bardzo ładna, materiał dobrej jakości, polecam serdecznie na eleganckie wyjścia jak i na codzień

Polecam zakupy

Wszystkie zakupione rzeczy zgodne z tabelą rozmiarów i opisem. Bardzo dobrze wykończone. Polecam zakupy

Wszystko extra

Zamówienie wysłane bardzo szybko. Sukienka piękna, zgodna z opisem, materiał bardzo dobry. Polecam.