siatki.linarem.pl

Opinie (1246) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1637)

Ważny od: 30 sie 2021
siatki.linarem.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Doskonała siatka, od świetnych sprzedawców. Obsługa klienta wzorowa. Sama siatka gęsta, masywna, dokładnie taka jak w opisie. Na dodatek 2 rzędy wzmacnianych otworów montażowych. Bardzo ułatwiają pracę zwłaszcza, gdy jak u mnie potrzeba jej bardzo dużo. Nie ma mowy o rwaniu się na łączeniach z ogrodzeniem. Ja wykorzystałem górne otwory do mocowania jej do ogrodzenia bez opasek zaciskowych. Wyszło idealnie. Czekam na dostawę kolejnych 200m. Absolutnie warta swojej ceny. Zdjęcie w trakcie montażu. Polecam!

20 cze 2023
Przysłano mi zły rozmiar siatki maskującej. Zamówiłem szerokość 2 m. Otrzymałem 1,5 m. Paczkę otworzyłem po tygodniu. Nie reklamowałem. Ale jestem bardzo, bardzo zawiedziony. Tego się po Waszej firmie nie spodziewałem.

Opinie nt. sklepu siatki.linarem.pl

NIE POLECAM

Przede wszystkim kontakt z Państwem jest dramatyczny. Czas oczekiwania na odpowiedz na maila to 10 dni + i nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi...infolinia nie działa, a jak już ktoś odbierze to zrzuca odpowiedzialność na kolegę, koleżankę... i tak w kółko. Zamówienie do dziś nie zrealizowane pomimo iż minęło już sporo czasu a ja nawet nie dostałem faktury proforma o którą prosiłem. Do dziś nie wiem czy siatki do rynnowe są dostępne czy nie a jeśli nie to czy kiedykolwiek będą. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z LINAREM
Klej przyjechał rozcięty na środku nożem lub czymś ostrym przez co wysechł. Nie miałam możliwości montażu siatki mimo że specjalnie z tego powodu wzięłam wolne w pracy. Nie polecam
Zmawiałem siatkę 4 m A otrzymałem 2 metrową Zamówienie mialo być wysłane w poniedziałek A po tygodniu oczekiwania dowiedziałem się że jeszcze nie wysłali Porażka totalna naciagacze
Jeżeli zamawiam siatkę o gęstości 200, to powinna taka być. Nie jak mata cieniująca, przez którą wszystko widać.
Siatka dotarła uszkodzona, została przycięta do niewłaściwego rozmiaru i ostatecznie element trzeba było wyrzucić.
20 cze 2023

Zero rabatu dla stałych klientów czy tez dla wiekszych zamówien...

musicie lepiej traktowac stałych klientów - przy 3-cim sporym zamówieniu niedostałem rabatu nawet 1 % :-((( sam produkt ok ... pozdrawiam
27 cze 2023
Zła jakość usług Źle zapakowany towar Dopłata do towaru wymuszona Nie można zmieniać rozmiar pod klienta
6 paź 2023
Paczka wysłana z opóźnieniem. Zamówienie wysłane w dwóch paczkach. Przez opóżnienie związane z przesyłką musiałam zmienić adres dostawy. W firmie zmienili adres na jednej paczce w związku z tym paczki trafiły na dwa różne adresy. Z braku możliwości odebrania jedna do nich wróciła. Po telefonicznej rozmowie z jednym pracownikiem poprosiłam o zwrot gotówki, ta informacja została odnotowana przy zamówieniu. Po czym po 2dniach dostałam zamiast zwrotu pieniędzy paczkę.
21 cze 2023
Skupić się nad swoją pracą
31 sie 2023
Siatka słabej jakości w kształcie trapezu (ścięte boki z jednej i drugiej strony) wykonana z odpadów produkcyjnych.
15 cze 2023
1 paź 2023
Ramoneska nie ta co na zdjęciu poprostu kawałek swiecącej dermy ....syfff tylko na smietnik.
4 sie 2023
Miały być kolki do betonu i sterobianu do betonu nie dodano
12 paź 2023
Towar nie zgodny z opisem
14 paź 2023
Jakość materiałów. Dramat
24 maj 2023
I never received my order
4 paź 2023
Zmienić firmę dostarczającą zamówiony i opłacony towar.
3 paź 2023