siatki.linarem.pl

Opinie (1246) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1637)

Ważny od: 30 sie 2021
siatki.linarem.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Doskonała siatka, od świetnych sprzedawców. Obsługa klienta wzorowa. Sama siatka gęsta, masywna, dokładnie taka jak w opisie. Na dodatek 2 rzędy wzmacnianych otworów montażowych. Bardzo ułatwiają pracę zwłaszcza, gdy jak u mnie potrzeba jej bardzo dużo. Nie ma mowy o rwaniu się na łączeniach z ogrodzeniem. Ja wykorzystałem górne otwory do mocowania jej do ogrodzenia bez opasek zaciskowych. Wyszło idealnie. Czekam na dostawę kolejnych 200m. Absolutnie warta swojej ceny. Zdjęcie w trakcie montażu. Polecam!

20 cze 2023
Przysłano mi zły rozmiar siatki maskującej. Zamówiłem szerokość 2 m. Otrzymałem 1,5 m. Paczkę otworzyłem po tygodniu. Nie reklamowałem. Ale jestem bardzo, bardzo zawiedziony. Tego się po Waszej firmie nie spodziewałem.

Opinie nt. sklepu siatki.linarem.pl

17 mar 2024
Nie dostałem żadnego maila odnośnie procesu realizacji. Ale linka do opinii już tak, więc coś nie działa po stronie sklepu.
6 paź 2023

Interwencja

Po opłaceniu zamówienia, cztery dni nie otrzymałem żadnej informacji co do realizacji mojego zamówienia, dopiero po mojej interwencji telefonicznej, ktoś raczył realizować moje zamówienie. Czekałem na przesyłkę tydzień.Trochę długo!!!! Pozdrowienia Krzysztof
20 lip 2023
Siatka i kołki porządne jak zawsze. Termin dostawy obiecany na wtorek- przesyłka dotarła w czwartek. Nie z winy firmy kurierskiej- po prostu została nadana w środę. Jeśli używa się siatki w pracy to takie opóźnienie mocno dezorganizuje grafik.
20 wrz 2023
Rozmiar siatki nie odpowiada deklarowanemu. Kształt nie jest prostokątny, ale jakoś niezrozumiały, jedna krawędź jest trójkątna, druga ucięta. Z deklarowanych 6*3m, w najlepszym wypadku wyszło 5*3m.
4 sie 2023
Karton był uszkodzony i niestarannie poklejony przez firmę kurierską . Sprawdziłem zawartość przy kurierze ale było wszytko ok . Na plus - szybka dostawa .
17 cze 2023
Długie oczekiwanie na przesyłkę