centrumaudio.pl

Opinie (300) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (345)

Ważny od: 9 sie 2022
centrumaudio.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 wrz 2023
Polecam tę firmę z czystym sumieniem. Szeroka oferta, fachowe doradztwo oraz świetne ceny. Do tego fantastyczne traktowanie klienta! Zamówiłem głośniki powystawowe, okazało się, że zostały już sprzedane i w tej sytuacji jako rekompensatę wysłano mi wyższy i droższy model. Wzór do naśladowania jeśli chodzi o dbałość o klienta i jego zadowolenie. Jestem pełen uznania.

19 lis 2023
Daje 3 ponieważ nasadka od pokrętła się nie trzyma, muszę przykleić poza tym pilot basu był otwarty i spakowany tak jak był by ze zwrotu

Opinie nt. sklepu centrumaudio.pl

28 sty 2024
dużo macie produktów których już nie ma w ofercie i obrazy poglądowe mogłyby być trochę większe
22 maj 2023

Kupowałem kolumienki głośnikowe…

Kupowałem kolumienki głośnikowe samochodowe za 220 zł z przesyłka,adostałem fakture na ok 35 zł z przesyłką prawdopodobnie za jakiś kabelek clarion.Telefonicznie zapewniano mnie, że faktura będzie dokumentem do gwarancji......KOLEJNY SPOSÓB NA UNIKNIĘCIE PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO OBOWIĄZKÓW GWARANCJI .....??? !!!
Odpowiedź ze sklepu centrumaudio.pl
23 maj 2023
Do tego zamówienia otrzymał Pan paragon i to jest podstawa do gwarancji. Na potwierdzenie zawarcia transakcji posiada Pan też potwierdzenie na skrzynce e-mailowej oraz potwierdzenie płatności z konta. Czasami rozumowanie niektórych klientów jest bardzo dziwne... W jaki sposób mielibyśmy unikać gwarancji?
22 cze 2023

Możecie w końcy wysłać przesyłkę

Edit: towar nie został zakupiony, ale sprzedającemu nic zarzucić nie można. Pieniądze po wyjaśnieniach mają zostać zwrócone.
7 sie 2023

Wszystko ok

Pierwotnie przesłane złącze było niekompatybilne ale sklep szybko dosłał nowy towar. Poza tym wszystko ok.
4 cze 2023
Dobry, szeroki wybór asortymentu , szybkie zamówie przesyłka bez zastrzezen. Polecam
30 wrz 2023

Głośniki