sklep.lemone.pl- Logo - Opinie

sklep.lemone.pl

Opinie (121) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1061)

Ważny od: 8 gru 2016
sklep.lemone.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu sklep.lemone.pl

Ekspresowa obsługa, dodatki gratisowe i kupony zniżkowe na kolejne zakupy. Z przyjemnością wracam!
3 mar 2024
Bardzo nam miło czytać tak pozytywną opinię! 😊 Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasz serwis był szybszy niż plotka w małym miasteczku i bardziej obfity w niespodzianki niż urodzinowe przyjęcie. Do zobaczenia wkrótce!
Super szybko. Plus wspaniały gratis😉 dziękuję i polecam
3 mar 2024
Dziękujemy za Twoją opinię i polecanie nas dalej! 🌟 Cieszymy się, że nasz "super szybki" serwis oraz "wspaniały gratis" sprawiły radość. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego działania. Zapraszamy ponownie - obiecujemy utrzymać ten poziom... i kto wie, może jeszcze jakąś niespodziankę dorzucimy!

Opinia o zamówieniu

Szybka realizacja zamówienia, ceny zamawianych produktów niższe od konkurencji.
3 mar 2024
Dziękujemy za uznanie! 🏆 Staramy się być szybcy jak Ferrari i korzystni cenowo jak wyprzedaż po świętach. Cieszymy się, że doceniasz nasze starania. Zapraszamy ponownie, zawsze staramy się oferować najlepsze okazje!
Bardzo szybko otrzymałem przesyłkę. Upominek pięknie i estetycznie zapakowany.
3 mar 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Nasz zespół robi wszystko, aby przesyłka była u Państwa szybciej niż nowinki na portalach społecznościowych, a pakowanie prezentów traktujemy jak sztukę. 🎨 Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Państwu przyjemność. Zapraszamy ponownie, obiecujemy utrzymać wysoki standard!
Dziękujemy za błyskawiczną dostawę! Towar dobrze zabezpieczony.
3 mar 2024
Bardzo nam miło słyszeć, że dostawa dotarła szybciej niż wiadomości na Twitterze! 🚀 Dbamy o to, aby każdy produkt był zabezpieczony jak skarb. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia wkrótce!
IK
iwona k.
rzeszow
Świetny sklep dobre ceny i szybka realizacja.Oby tak dalej
3 mar 2024
Bardzo dziękujemy za słowa uznania! To dla nas ogromna motywacja, aby utrzymywać wysoki standard oferowanych produktów i usług. 💪 Dobre ceny i szybka realizacja to nasz priorytet, aby każde zakupy były dla Państwa przyjemnością. Zapraszamy ponownie i obiecujemy, że postaramy się równie miło zaskoczyć następnym razem!
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Dziękuję
3 mar 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Zawsze staramy się być szybcy jak błyskawica i precyzyjni jak szwajcarski zegarek. 🕰️ Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i zgodnie z planem. Zapraszamy ponownie!
14 lut 2024
Wszystko w porządku, szybka dostawa
3 mar 2024
Cieszymy się, że wszystko poszło gładko i dostawa dotarła szybciej niż sushi na weekendową imprezę! 🍕 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne zakupy. Z nami szybkość dostawy to standard, a nie wyjątek!
Polecam, szybko, sprawnie, doskonale
3 mar 2024
Twoja opinia sprawia, że nasze serca biją szybciej niż dostawa ekspresowa! 🚀 Dziękujemy za docenienie naszej sprawności i doskonałości. Zapraszamy na kolejne zakupy, obiecujemy utrzymać ten poziom... albo nawet może go przeskoczyć!
Transakcja przebiegła pomyślnie.
3 mar 2024
Cudownie słyszeć, że transakcja przebiegła tak pomyślnie, jak weekendowy relaks! 🌞 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne udane zakupy w naszym sklepie. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!
Czas realizacji jest bardzo ok.
28 sty 2024
Polecam z całego serca.
3 mar 2024
Z całego serca dziękujemy za Twoje ciepłe słowa! 💖 W zamian polecamy się na przyszłość z naszą pełną serca ofertą. Zawsze dla Ciebie, z miłością do piękna i zdrowia!
Super. Polecam.
3 mar 2024
Dziękujemy za "super" i za polecenie! To dla nas wielkie wyróżnienie. 🏆 Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy również były na medal. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
3 mar 2024
Dziękujemy za polecenie! 🌟 Cieszymy się, że nasz serwis spełnił Państwa oczekiwania. Zawsze staramy się, aby każde zakupy były jak wizyta u dobrego przyjaciela - miła, bezproblemowa i zawsze na plusie. Zapraszamy ponownie!
29 gru 2023

ocena na 5

Szybka realizacja zamówienia, zawsze miła i uprzejma obsługa.
13 sty 2024
Wspaniale widzieć, że nasza szybka realizacja zamówienia oraz przyjazna obsługa spełniły Pani oczekiwania. To dla nas ważne, aby każdy kontakt z naszym sklepem był pozytywnym doświadczeniem. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie, zawsze będziemy do Pani dyspozycji!" 🌟💼🙌
3 sty 2024
Szybka dostawa
13 sty 2024
Dziękujemy za Pani komentarz! 😊 Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości naszej dostawy. Staramy się bardzo, aby każde zamówienie dotarło do naszych klientów ekspresowo. Zapraszamy na kolejne zakupy! 🚚💨📦
6 sty 2024
13 sty 2024
Dziękujemy za Pani rekomendację! 😊 To dla nas wielka radość, że nasze usługi spotkały się z uznaniem. Zapraszamy serdecznie do ponownych zakupów! 🌟🛒
4 sty 2024
28 gru 2023