bambiboo.eu- Logo - Opinie

bambiboo.euOpinie

ważny od: 22.04.2021
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep bambiboo.eu został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bambiboo.eu można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 22.04.2021
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu bambiboo.eu

Opinie nt. sklepu bambiboo.eu

To jest najlepszy krój pieluszek wielorazowych z jakim się spotkałam są naprawdę dopasowane do bardzo małych dzieci o rozmiarze 48 jak i większych mój syn ma w tej chwili 8 miesięcy i spokojnie mogłabym używać tych pieluszek także teraz bardzo mi się podoba kieszonka na zapasową pieluchę to jest po prostu rewelacja że na noc cała ta pielucha nie przecieka bo mogę włożyć na raz dwa wkłady. Poza tym pakunek jest bardzo fajnie zrobiony że wszystko mieści się w jedną torbę i w razie podróży nie muszę organizować dodatkowych toreb reklamówek i tym podobnych duża oszczędność czasu miejsca i pieniędzy. Serdecznie polecam ten produkt z mikrofibry dodatkowo produkty szybko schną oczywiście nie są tak delikatne jak bambusowe ale naprawdę jestem bardzo zadowolona faktycznie po przebraniu tak jak zaleca producent zwiększają swoją wchłanialność a zastosowanie wkładek z mikrofibry naprawdę nie ogranicza się tylko do pieluch dla dzieci.
SUper krótki czas wysyłki - zamówione w poniedziałek rano, wysłane tego samego dnia, dostarczone we wtorek w ciągu dnia. Przesyłka bardzo solidnie zapakowana. Pieluszki - jak zawsze ok, zamawiam regularnie.
Szybkość dostawy jest ok. Spełnia moje oczekiwania. Nie podoba mi sie jednak że ani chusteczek ani pieluch (newborn) nie można kupić w w wielszym opakowaniu
Najlepsze pieluch na świecie. Sama położna była zdziwiona, że córeczka nie miała do tej pory odparzeń.
Bardzo dobra jakoś materiałów. Otulacze wyglądają pięknie:) Szybciutka realizacja.
Wszystko było jak najbardziej na plus. Duży pozytyw jak zawsze.
Najlepsze pieluszki ever! Jesteśmy wierni od początku :)
Bardzo szybka obsługa, dobre ceny. Polecam
Bardzo fajne pieluchomajtki. Polecam
Polecam. Dobrej jakości pieluchy.
Super jakość. Szybka wysyłka.
Jest pięknie! Tak trzymać:)