CLCL SCRUBS- Logo - Opinie

CLCL SCRUBS

Opinie (647) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1332)

Ważny od: 21 lip 2020
CLCL SCRUBS spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 paź 2023
Wysylka przez sklep bardzo szybka, zmowienie dotarlo na drugi dzien(zlozylam zamowienie rano).Bluza jeszcze ladniejsza niz na zdjeciu, rozmiar faktycznie zawyzony.Material przyjemny, wyglada na bardzo solidny.

2 cze 2023
Brak możliwości kontaktu telefonicznego, podejmowałam próby codziennie. Etykieta zwrotna do punktu nadania zamiast paczkomatu. Długi czas oczekiwania na przesyłkę

Opinie nt. sklepu CLCL SCRUBS

nie polecam

bardzo długi termin realizacji zamówienia, dwa tygodnie czekania po czym informacja, że przez błąd systemu zamówienie zostało anulowane - zero kontaktu telefonicznego.
Odpowiedź ze sklepu CLCL SCRUBS
dzien dobry, w Panstwa zamowieniu był blad o czym zostali Panstwo poinformowani mailowo i też otrzymali Panstwo dodatkowy kupon rabatowy, w zwiazku z zaistniałą sytuacją. Z kuponu udało się skorzystać przy kolejnym zamówieniu i otrzymali Panstwo przesyłkę zgodnie z deklarowanym terminem. Cieszymy się, że jednak zaufali nam Państwo ponownie ;)
31 sty 2024
Bardzo zła informacja o rozmiarach , kupuje odzież w rozmiarze 2XL a po otrzymaniu odzieży z firmy CLCL okazuje się że jest dużo za duża mimo że na metce widnieje rozmiar 2 XL, przeprowadziłam w dniu 19.01 2024 rozmowę telefoniczną dotyczącą zwrotu, pracownik obiecał że po konsultacji z księgowością poinformuje mnie najpóźniej 22.01.2024 co w moim przypadku można zrobić, czy możliwa jest wymiana towaru i do dzisiaj tj do 31 .01.2024 brak jakiegokolwiek kontaktu.
2 cze 2023
Odpowiedź ze sklepu CLCL SCRUBS
5 cze 2023
Szanowna Pani! Darmowa etykieta zwrotna, była wysłana do Pani gratis. Zasady jej wykorzystania i działania są klarownie opisane na naszej stronie, oraz były dołączone do etykiety w Pani przesyłce. Dodatkowo paczka została wysłana do Pani 3 dni przed deklarowanym przez nas terminem.
4 cze 2023
Bardzo długi czas oczekiwania na zamówienie, brak kontaktu mimo wielu maili do sklepu. Następnie czas oczekiwania na zwrot należności równie bardzo długa, bez informowania o etapach akceptacji. Rzeczy które zakupiłam dużo większe niż faktyczny rozmiar, mimo iż kierowałam się tabela podana na stronie.
14 cze 2023

długi termin realizacji

Za długi termin realizacji Zamówienie ok.1 czerwca a dzisiaj po 2 tygodniach wiadomość że paczka poszła Jeszcze jej nie mam więc nic nie napisze jak wyglądają zamówione rzeczy
30 cze 2023
Zamówienia wysyłane długo po podanym przez sklep terminie. Zwrot pieniędzy przez sklep przekroczył dozwolony 14-dniowy okres czasu. Utrudniony kontakt ze sklepem i sprzedawanie produktów których nie ma (o czym dowiecie się, gdy niekompletna paczka jest już w drodze). Beznadziejny sklep który cechuje się brakiem szacunku do klienta. Więcej tu nie kupię.
30 maj 2023
Posiadać w rzeczywistości towar który widnieje na stronie
24 maj 2023
Bardzo długo czas oczekiwania na realizację zamówienia
3 sty 2024
Zawyżone rozmiary
30 wrz 2023
Czekałam 2 tygodnie na wysyłkę zamówienia . Brak możliwości dodzwonienia się telefonicznie . Albo nikt nie odbiera , albo wyrzucania z linii telefonicznej w godzinach wyznaczonych. Po mailowym kontakcie natychmiastowy zwrot pieniędzy co nie satysfakcjonuje mnie . Wolałabym otrzymać zamówienie. Straciłam zaufanie do firmy .
1 paź 2023
Zamówilam 3 bluzy medyczne i zapłaciłam. Ok.tydzien nie dostałam żadnej wiadomości od.sklepu ,napisałam meila (innego kontaktu nie było ze sklepem) Otrzymałam wiadomość że moje zamówienie jest właśnie realizowane. Następnego dnia kolejna wiadomość,że nie ma moich bluz i zwrot pieniędzy.
30 cze 2023

Brak szacunku do klientów.

Wszystko zajmuje absurdalnie długie ilości czasu - od wysłania paczki do przelania środków za zwrot produktu. Kontakt ze sklepem przez formularz na ich stronie do niczego nie prowadzi. Odradzam.
RD
Rafał D.
Kołobrzeg
8 paź 2023
I tak pewnie nic nie zmienicie...
22 paź 2023
12 wrz 2023