clcl.pl- Logo - Opinie

clcl.pl

Opinie (621) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1419)

12 paź 2023
Wysylka przez sklep bardzo szybka, zmowienie dotarlo na drugi dzien(zlozylam zamowienie rano).Bluza jeszcze ladniejsza niz na zdjeciu, rozmiar faktycznie zawyzony.Material przyjemny, wyglada na bardzo solidny.

31 sty 2024
Bardzo zła informacja o rozmiarach , kupuje odzież w rozmiarze 2XL a po otrzymaniu odzieży z firmy CLCL okazuje się że jest dużo za duża mimo że na metce widnieje rozmiar 2 XL, przeprowadziłam w dniu 19.01 2024 rozmowę telefoniczną dotyczącą zwrotu, pracownik obiecał że po konsultacji z księgowością poinformuje mnie najpóźniej 22.01.2024 co w moim przypadku można zrobić, czy możliwa jest wymiana towaru i do dzisiaj tj do 31 .01.2024 brak jakiegokolwiek kontaktu.

Opinie nt. sklepu clcl.pl

27 cze 2024

Zaskoczona jestem bardzo szybka…

Zaskoczona jestem bardzo szybka przesylka, ubranie bylo dzien po zamowieniu u mnie. Odziez bardzo dobrego gatunku, latwa w pielegnacji, polecam kolezankom, bo warto
12 lip 2024
Wszystko zgodnie z opisem - bardzo dobra jakość materiału i staranność wykonania, szybka wysyłka i pięknie zapakowane ubrania. Polecam
27 cze 2024
Sensowy sklep, bardzo duzy wybor odziezy medycznej, ekspresowa wyslka, tylko faktycznie trzeba brac rozmiar mniej
13 lip 2024
szybko i pewnie,zabawne wzorki , moi pacjenci są zachwyceni , przydałoby się nieco bawełny w tkaninie
Wszystko zgodnie z opisem.Materiał super.Mam już 5 bluz z Waszej firmy.Serdecznie wszystkim polecam.
9 lip 2024
Spodnie super, przyjemny materiał, rozmiarówka faktycznie zawyżona, ja nosząc na codzień rozmiar L, spodnie kupiłem w rozmiarze M i jest ok. Dziękuję
27 cze 2024
Odziez dotarla na drugi dzien od zamowienia, estetycznie zapakowana, gatunkowo rewelacja
27 cze 2024
Bardzo fajny kolor i kroj, wysylka byla natychmiastowa
10 lip 2024
Polecam ! Kolory super, ładniejsze niż na zdjęciu :)

Dobra jakość, dostępne rozmiary plus size
10 lip 2024
szybka dostawa . produkty zgodne z opisem
Ekspresowa dostawa, świetna jakość ubrań
9 lip 2024
Super materiał i szybka transakcja. Polecam
23 godziny temu
Jakość materiału i właściwa rozmiarówka