odstraszanie.pl

Opinie (2164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6441)

Ważny od: 7 lip 2021
odstraszanie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 cze 2023
szybka, sprawna i profesjonalna obsługa, zakupione towary doskonałej jakości i co najważniejsze skuteczne

14 wrz 2023
Mieszkanie 82m2 zamknięty na wszystkie spusty (okna ) o 21.00 włączyłem 2 bomby i dopiero rano wrzuciłem i zacząłem wietrzyć mieszkanie. I co . Następnego dnia wieczorem znalazłem 2 pluskwy bardzo żywe.

Opinie nt. sklepu odstraszanie.pl

21 kwi 2024
Witam.Przy kupnie produktu był zupełnie inny produkt a przy dostarczeniu zupełnie inny produkt dostałem po rozpakowaniu przesyłki przez kuriera .Nie jestem zadowolony z jakości produktu i zupełnie inna jakość, odeślę z powrotem .przesylam podobne zdjecie jakie chciałem i bylo nazdjeciu do sprzedania. pozdrawiam
Witam ! Kupiłam obroże dla psa przeciw kleszcza niestety wogole nie działa, pies ciągle ma pasożyty więc muszę zastosować inne środki.
kuny jak były tak są
7 lut 2024

Brak zainteresowania ze strony szczurów

Niestety ale nie działa ponieważ szczury nie chcą jeść.
Na moje pluskwy nie pomaga
27 sty 2024
14 wrz 2023

W całe nie pomaga

18 lip 2023
Zacznijcie wysyłać to co klient zamawia. Twierdzenie że w opakowaniu znajduje się środek który zamówiłem tylko etykieta jest „stara” to jakiś żart ! Obawiam się że gdybym odesłał do Państwa ten środek otrzymał bym dokładnie to samo a wydał bym tylko pieniądze na odesłanie paczki. Ps Po zastosowaniu tego środka na komary, brak jakichkolwiek oznak działania - ani na komary ani na kleszcze , a wg Państwa ma działać na jedne i na drugie.
21 sie 2023

Beznadziejny produkt

Kupiłam od Państwa "5x Pułapka na pluskwę domową NO PEST™ z wabikiem. Lep na pluskwy." Produkt beznadziejny, na Państwa miejscu usunęłabym go ze strony, bo nie działa. Żadna pluskwa się nie złapała mimo, że pułapka (jak się okazało po ok. 2 tygodniach) znajdowała się jakieś 5 centymetrów od ich gniazda. Pozdrawiam.
10 sie 2023
Produkt beznadziejny , nie działa w ogóle nietoperze jak były tak są i nie reagują na to ! Tak szczerze uważam to za oszustwo , produkt reklamowany wszędzie jako doskonały , okazał się beznadziejnym produktem i powinnam zażądać zwrotu pieniędzy , trzeba coś z tym zrobić
25 paź 2023

Niewysyłanie na czas, niepotrzebna taśma firmowa

Nie wysyłanie na czas, po raz kolejny przesyłka 24h została wysłana po 3 dniach od zamówienia. Prosiłam o nieoklejanie taśma firmowa paczki mimo tego zewnętrzne pudło było nią oklejone.
19 paź 2023
Pułapki na rybiki , gryzki itp nie działają W OGÓLE!. Nikt nie odpisal mi nawet w tej sprawie. Nie polecam
8 sie 2023

Na mrówki

Wyrażam opinię na temat zakupionego żelu w pułapce na mrówki. W moim przypadku żel w ogóle nie zadziałał mrówki były zbyt duże aby dostać się do środka rozciąłem pułapki mrówki po pewnym czasie bardzo chętnie wyjadały zawartość, niestety ani jednej martwej mrówki
19 maj 2023
Lepy zupełnie nieskuteczne. ponad tydzień temu ustawiłem je w miejscach pojawiania się pluskiew i przy samych gniazdach. Do tej pory nie złapała się ani jedna! (oczywiście zamieściłem również przynętę).
28 paź 2023
Niestety , obydwa zakupione urządzenie nie przynoszą efektu . Kuna jak był tak jest i kręci się w odległości kilku metrów od włączonych odstraszaczy czyniąc dalej szkody
21 wrz 2023
Oferta niewiarygodna w terminowości dostawy Zamówienia i zapłata w niedziele a dostawa w czwartek / po 4 dniach/ Oferowano w ciągu 24 godz
30 sie 2023
Taśma i odstraszacz birdchaser nie działają !!! Dzięcioł przylatuje i niszczy. Dopiero jak okleiłem to miejsce folia to jest spokój !