odstraszanie.pl

Opinie (2164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6441)

Ważny od: 7 lip 2021
odstraszanie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 cze 2023
szybka, sprawna i profesjonalna obsługa, zakupione towary doskonałej jakości i co najważniejsze skuteczne

14 wrz 2023
Mieszkanie 82m2 zamknięty na wszystkie spusty (okna ) o 21.00 włączyłem 2 bomby i dopiero rano wrzuciłem i zacząłem wietrzyć mieszkanie. I co . Następnego dnia wieczorem znalazłem 2 pluskwy bardzo żywe.

Opinie nt. sklepu odstraszanie.pl

14 kwi 2024
Usługa ok ale produkt w ogóle nie działa, ptaki po oprysku na drugi dzień siadają w tych samych miejscach i nic się nie zmieniło pryskałem wieczorem i teraz przez kilka dni nie pada deszcz

za środki księgować od razu po…

za środki księgować od razu po otrzymaniu wplaty a nie dopiero po interwencji za to dział wysyłkowy spisał się znakomicie pozdrawiam
14 lip 2023
Szanowni Państwo, jeśli chodzi o szybkość i jakość przesyłki - na piątkę. Natomiast jeżeli chodzi o produkty - 0. odstraszacz samochodowy bez zasilacza lub czegokolwiek do podłączenia ( przez tydzień nie udało mi się znaleźć chętnego, który by mi to uruchomił ) W ofercie nie było ani słowa o tym, że odstraszacz jest NIEKOMPLETNY i trzeba jeszcze "coś", żeby można było go używać.Sprzedajecie towar dla znających się na rzeczy elektroników? niestety jestem kobietą o zupełnie innym zawodzie i zainteresowaniach. Drugi odstraszacz nie odstrasza nawet muchy, nie mówiąc już o nieco większych stworzeniach. Jeżeli naprawdę chcecie poprawić jakość usług, to przetestujcie dokładnie oferowane towary przed napisaniem czegokolwiek w ofercie.
1 sie 2023
Witam, ogólnie dostarczenie samej przesyłki jest ok, nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawiodłam się jedynie na tych trutkach, które zamówiłam dla gryzoni:(. Pierwszej nocy drapieżniki zjadły kostki, ale przez następne noce niestety nie ruszyły już tych trutek. Nie wiem dlaczego tak się stało, pomimo tego, że miałam założone podwójne rękawiczki foliowe.
10 maj 2023

Duże rozczarowanie

Brak polskiej instrukcji do produktu. W informacji na stronie przeczytałem, ze ma odstraszać żmije i węże - na opakowaniu nie ma o tym wzmianki natomiast jest opis po angielsku że na krety. Czuje się rozczarowany
15 wrz 2023
Odstraszacz który zakupiłem działa u mnie w domu już 10 dni i bez efektu, myszy jak się pchały do domu tak samo robią to dalej. Czekam do końca tygodnia jeżeli nic się nie zmieni odstraszacz odsyłam.
9 lis 2023
Na cztery wystawione pułapki tylko w jednej była jedna pluskwa złapana. W tym czasie ja złapałam trzy pluskwy które chodziły omijając pułapki.
27 cze 2023
Przesyłka błyskawiczna,ale niestety preparat nie zdał egzaminu.Pluskwy jak były tak są,mimo, że bomba użyta na dużo mniejszą powierzchnię niż jest napisane w instrukcji obsługi, bo raptem na 30 metrach kwadratowych. Nawet użycie bomby dzień po dniu nic nie dało, ponieważ insekty jak były tak są nie uciekły i nie zdechły.
15 maj 2023
Fatalnie zapakowane w za małe pudełko. Na dziesięć zamówionych tylko 4 były kompletne, a 2 następne z bólem nadawały się do wykorzystania
24 sie 2023
Zmienić dostawcę, ponieważ b. długo czekałam na paczkę. Dostawcą był pocztex. Pozdrawiam.
15 lip 2023
Oprysk działa bardzo krótko, w opisie jest że 4tygodnie a u mniej 2dni.
20 lip 2023
Niestety preparat kompletnie nie działa nie polecam
4 sie 2023