odstraszanie.pl

Opinie (2164) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6441)

Ważny od: 7 lip 2021
odstraszanie.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 cze 2023
szybka, sprawna i profesjonalna obsługa, zakupione towary doskonałej jakości i co najważniejsze skuteczne

14 wrz 2023
Mieszkanie 82m2 zamknięty na wszystkie spusty (okna ) o 21.00 włączyłem 2 bomby i dopiero rano wrzuciłem i zacząłem wietrzyć mieszkanie. I co . Następnego dnia wieczorem znalazłem 2 pluskwy bardzo żywe.

Opinie nt. sklepu odstraszanie.pl

1/3 towaru jest nie sprawna

Na trzy zamówione przedmioty tylko dwa są w pełni sprawne. Jeden nie działał od chwili rozpakowania oraz nie daje się naładować mimo, że wskazuje że proces trwa. Szkoda, że przed wysyłką towaru nie podlega on sprawdzeniu stanu technicznego .
Paczka nie została w żaden sposób zabezpieczona. Folia była odklejona, a karton porwany. Elementy można było spokojnie wyjąć z paczki w dowolnym momencie.
Na efekty trzeba poczekać ...
Nie działa pułapka na pluskwy przez ponad 2 tyg nie złapała się ani jedna

Instrukcja dla krasnoludków

Powinniście Państwo dokładać szkło powiększające do waszej instrukcji !
Zbyt długo utrzymuje się w samochodzie nieprzyjemny zapach
3 mar 2024

Niedostatecznie zadziałało.

Zadymiło, zaśmierdziało silną chemią, ale dwa dni później przybyło parę nowych śladów obecności pluskiew. Musiałam wezwać ekipę specjalistyczną do odpluskwiania.
Zakupy zrobiłam sugerując się opiniami, jednak jeden z produktów nie spełnił moich oczekiwań i nie potwierdził pozytywnych opinii.
2 mar 2024
Opis pułapki słaby gdyż nie zawiera jej walorów a w szczególności czułości wyzwalacza. Brak regulacji to główna wada produktu
16 sty 2024
Uczciwie reklamować towar.
4 cze 2023

niedostateczne informacje o produkcie

Czas realizacji - 5 gwiazdek. Ale dla mnie ważniejsza jest jakość produktów. Brakuje w nich dokładnych, czytelnych opisów. Dla mnie czcionka o wielkości (-)5 to obrażanie użytkownika. Do osłon na rynny nie ma rysunków, instrukcji montażu. Dostałam jakieś "zawleczki" - i co z nimi zrobić? To naprawdę nie jest trudne - zrobić opis w języku polskim, kserować go i dodawać do opakowania.
28 paź 2023
Kot dalej sika
3 lis 2023

Niestety

Niestety, ale produktem „profesjonalnym” ziemia okrzemkowa nie jest jeśli chodzi o zwalczanie robaków. Szybka wysyłka i produkt zgodny z opisem, ale na nic się to zdaje
5 lip 2023
Nie bardzo wiem co można poprawić, żeby szpaki się go bały. Jak na razie nie zwracają na ten jastrzębi głos uwagi.
24 gru 2023
Na stronie informacja że dostawa w 24h a szła kilka dni bez jakiejkolwiek wzmianki że nie dojdzie w terminie.
15 lip 2023
Paczka w transporcie została uszkodzona. Jak napisałam emaila to dopiero wysłali paczkę.
3 wrz 2023
Сообщать когда приблизительно придёт посылка,неспать и ожидать,это фурор!
26 cze 2023
Urządzenie do odstraszania ze złymi śrubkami i bez instrukcji montazu
23 maj 2023
Działa na gołębie tylko jak słońce świeci i sowa rzuca odblask.
18 maj 2023
nie pełne zamowienie, niezgodne z reklama na stronie