sisano.pl- Logo - Opinie

sisano.pl

Opinie (240) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (383)

Ważny od: 8 lip 2022
sisano.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

zakupiłam woski do świec wolnostojących sojowy Kerasoy Pillar i kokosowy EcoCoco oraz zapachy po 10 ml każdy, na próbę . Oba woski są łatwe w obsłudze, świece wychodzą bardzo dobrze, długo się palą. Zapach silk stał się moim ulubionym i na pewno kupię w większej pojemności, kokosowy nie jest duszący a waniliowy pachnie prawdziwą wanilią.

Dzień dobry. Zamówiłem u Was zestaw do robienia świec. Po chwili przeliczyłam koszt wszystkich produktów z zestawu – okazało się, że zestaw kosztuje ok. 40 zł więcej, niż gdyby te same produkty wzięto osobno. Również w pierwszym zamówieniu zamówiłem foremkę do topienia świec 400 ml i przez kilka miesięcy nie mogłem zrozumieć co jest z nią nie tak, dopóki nie zmierzyłem jej objętości i nie zobaczyłem, że dali mi inną foremkę, która była prawie o połowę tańsza i miał objętość 250 ml.

Opinie nt. sklepu sisano.pl