meblepumo.pl- Logo - Opinie

meblepumo.plOpinie

: 226Dobry

ważny od: 12 wrz 2012
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep meblepumo.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie meblepumo.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 20 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 12 wrz 2012
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu meblepumo.pl

Nie jestem skora do wydawania opinii, ale uważam że ten sprzedawca i ten produkt jak najbardziej na nią zasługują. Komplet półek wiszących SIMPLE - to rewelacyjny zakup! Półki są piękne i solidnie wykonane, a cena bardzo przystępna. Towar otrzymałam juz w drugim dniu. Polecam ten towar oraz sprzedawcę :-)

30 lis 2021
Nie mam zastrzeżeń do procesu zakupu. Niestety meble są bardzo trudne do złożenia pomimo instrukcji, a jestem doświadczona w składaniu bo od 3 miesięcy się urządzamy w nowym mieszkaniu. Meble nie są ponadto idealne w wielu miejscach maja drobne uszkodzenia tak jakby do Polski trafiały odrzuty. Sam mebel po złożeniu jest taki jak na zdjęciu. Uszkodzenia nie rzucają się tak wyraźnie ale nie mogę dać oceny na "5"

Opinie nt. sklepu meblepumo.pl

Mega firma mebelek spełnił moje oczekiwania i dodatkowo transport w niskiej cenie.Polecam
Bardzo fajny mebel, zgodny ze zdjęciem. Polecam sklep
21 wrz 2022
6 wrz 2022
11 sie 2022
polecam sklep, bardzo szybka realizacja, meble prezentują się świetnie.
8 sie 2022
28 sie 2022
11 sie 2022
30 lis 2021
Odpowiedź ze sklepu meblepumo.pl
1 gru 2021
Dziękujemy, za wyrażenie opinii - zapewniam, że nasz meble to nie odrzuty zagranicznych producentów. Polski rynek jest jednym z najbardziej wymagających i nikt nie pozwoli sobie na wysyłanie bubla. Trudność montażu jest trochę większa niż prostego mebla, spowodowane jest to budową oraz użyciem ozdobnych listew nadających meblom charakterystyczną formę. Jeśli powstałe uszkodzenia powodują, iż ma być Pani nie zadowolona proszę to zgłosić do naszego działu reklamacji, a na pewno nie pozostanie Pani sama z problemem.
21 maj 2022
Proste do skręcenia i ladne wizualnue. Wydają się być solidne. Blat jest dość waski, ale wystarczy na pierwsze lata szkoły. Biurko z szafkami nie buja sie. Jest sztywne. Mam nadzieję, że posłuży nam przez kilka lat.
22 lis 2021
Ze sklepu korzystam kolejny raz i ponownie muszę powiedzieć , że zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko.Towar zamówiony jest idealny.Szafeczki są wg.mnie bardzo ładne pojemne i oryginalne.
Odpowiedź ze sklepu meblepumo.pl
1 gru 2021
Dziękujemy za ciepłe słowa skierowane naszego sklepu. Jest na niezmiernie miło, że mebel wybrany przez naszych specjalistów, odpowiada w 100% i obsługa cały czas na wysokim poziomie.
26 kwi 2022
Serdecznie Polecam,meble przepiękne. Bardzo miła obsługa. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z kupna w tym sklepie . Jeszcze raz polecam.
3 mar 2022
Bardzo dobra cena, fotel kupiłam w promocji. A fotel....bardzo dobra jakość wykonania,wygodny, estetyczny. Jestem mega zadowolona.
10 sty 2022
Brak pełnej oferty na stronie ( np. Oświetlenia led do witryn ). Telefonicznie wszystko można dozgodnić.
15 lis 2021
Piękny mebel, wszystko zgodne z opisem oraz fotografią. Szybka dostawa i wysoka jakość usługi. Polecam
27 mar 2022
Szbka dostawa, mebel zgodnie z opisem, po złożeniu dość solidna konstrukcja
31 sty 2022
Na czas i nie uszkodzona przesyłka, dobra informacja o dostawie
25 mar 2022
Doskonała jakość mebli, arcyszybka dostawa