Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Opinie (436) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1446)

Ważny od: 25 lut 2022
Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Lubię wasz sklep, w tej chwili jest najlepszy w całym internecie. Macie największą i najtańszą ze wszystkich ofertę, rabaty ilościowe. A kupujemy u Was dużo i przez dużo lat i jeszcze nigdy nie zawiedliście. Dziękuję też, za bardzo szybką przesyłkę. Polecam Wasz sklep wszystkim i nie tylko przez tę opinię, ale i wtedy, kiedy mnie pytają, gdzie najlepiej kupować papier. Proszę tylko, by nigdy nie brakowało u Was papieru kolorowego w gramaturze od 200 do 230, bo teraz jest moda na bardzo gruby papier i jak ten rodzaj zniknie, będziemy musieli szukać inny sklep.
IP
Inesa P.
Siemiatycze

Pomimo tego, że już poraz kolejny w uwagach do zamówienia prosiłem o lepsze zabezpieczenie towaru do wysyłki, paczka nadal była owinięta jedynie folią stretch. Może i od Państwa z magazynu wychodzi ładna paczka, ale do klienta dociera dziurawa i poprzerywana. To nic, że wysyłany jest papier, a nie szkło, ale część opakowań jes zniszczonych, a nam zależy na jakości pakowania naszych książek. Nie chciało mi się robić zdjęć i zgłaszać tego problemu, ale skoro stystem domaga się opinii, to proszę bardzo. Taka jest, na tą chwilę moja opinia.

Opinie nt. sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych

Ogólnie jestem zadowolona z szerokości asortymentu kopert i papierów. Uważam za bardzo trafiony pomysł kompletów kopert i baz pod kartki. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie więcej kompletów w kolorach pastelowych Rainbow. Troszkę zmartwiło mnie, że kilka największych kopert zagięło się na brzegach. Jednego rodzaju kopert nie znalazłam w przesyłce, za to dołożone zostały podobne. Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu Netuno - największa w Europie hurtownia kopert i papierów ozdobnych
Dziękujemy za cenne uwagi oraz za wyrażenie swojej opinii! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szerokiego wyboru kopert i papierów oraz docenia Pani nasze komplety kopert i baz pod kartki. Będziemy mieli na uwadze Pani sugestię dotyczącą większej ilości kompletów w kolorach pastelowych Rainbow i postaramy się uwzględnić ją w naszej ofercie. Przepraszamy za niedogodności związane z uszkodzeniem niektórych kopert oraz za pomyłkę związane z brakiem jednego rodzaju kopert w przesyłce. Postaramy się poprawić jakość naszych usług w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i za wybór naszego sklepu!
Wszystko ok wysyłka szybka tylko uważam jak dla kupującego który średnio raz na dwa miesiące robi duże zakupy powinno być dostawa gratis
Dziękujemy za Państwa opinię i za wyrażenie swoich oczekiwań. Rozumiemy, że regularne duże zakupy mogą skutkować oczekiwaniem na pewne korzyści, takie jak darmowa dostawa. Darmowa dostawa w naszym sklepie jest darmowa dla zakupów powyżej 500 zł. W międzyczasie zachęcamy do śledzenia naszych aktualizacji dotyczących promocji i ofert specjalnych, które mogą zapewnić dodatkowe korzyści. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszego sklepu i za Państwa cenne uwagi!
Szybka dostawa.
Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z szybkiej dostawy!
Gut
26 sty 2024

Mam uwagi do wysyłki

Na plus: szybka realizacja i bezpłatna wysyłka Na minus: słabe pakowanie, które zostało uszkodzone w kilku miejscach w czasie transportu. Tym bardziej, że prosiłem o to w uwagach do zamówienia, ponieważ ostatnim razem, część zamówionych produktów dotarła uszkodzona i nie nadawała się do wykorzystania, a przecież za to wszystko zostało zapłacone. Proszę poprawić jakość pakowania.
31 sty 2024
Dziękujemy za przekazanie swojej opinii. Z przykrością dowiadujemy się o problemach z pakowaniem, które wpłynęły na jakość dostarczonego towaru. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to spowodowało. Bardzo doceniamy również informację o wcześniejszym zdarzeniu i zrozumienie, że poprawa jakości pakowania jest kluczowa. Zapewniamy, że będziemy pracować nad usprawnieniem tego aspektu, aby zapewnić Państwu lepsze doświadczenia w przyszłości. Jeśli są jakiekolwiek dalsze kwestie lub jeśli możemy pomóc w jakikolwiek sposób, proszę o kontakt. Cenimy Państwa opinię i dziękujemy za wyrażenie swoich uwag.

Duży wybór papierów ozdobnych

Duży wybór produktów szczególnie papierów ozdobnych i kopert. Z pewnością należałoby popracować nad jakością przesylek często docierają uszkodzone szczególnie duże arkusze papierów - narożniki arkuszy są zawsze pogięte. koperty ozdobne są często z wadami
Dziękujemy serdecznie za Pani opinię oraz cenne uwagi. Doceniamy informacje zwrotne, ponieważ pomagają nam doskonalić nasze usługi. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z jakością przesyłek. Rozumiemy, jak istotne jest, aby produkty docierały do Państwa w nienaruszonym stanie. Postaramy się podjąć odpowiednie kroki, aby poprawić nasze procesy pakowania i zapewnić, że przesyłki dotrą do Państwa w idealnym stanie, zwłaszcza jeśli chodzi o duże arkusze papierów i koperty ozdobne. Jeśli pojawią się dalsze uwagi lub jeśli będziemy mogli pomóc w jakikolwiek sposób, prosimy o kontakt. Zapewniamy, że podejmiemy wszelkie kroki, aby poprawić jakość naszych usług.
6 lis 2023
Dzień dobry Kartony piękne, przesyłka błyskawiczna, mam tylko zastrzeżenia do pakowania. Brak zabezpieczenia narożników. Przesyłka przyszła uszkodzona. Nie reklamuję bo papier potrzebuję na już, a uszkodzenia jakoś ominę, ale proszę o solidniejsze pakowanie. Następnym razem będę reklamować.
Dziękujemy za przekazanie nam swoich uwag. Cieszymy się, że kartony spełniły Państwa oczekiwania pod względem estetyki i szybkości dostawy, ale jednocześnie przykro nam słyszeć o problemach z pakowaniem. Zapewniamy, że będziemy pracować nad poprawą jakości pakowania, szczególnie w zakresie zabezpieczania narożników, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Państwa opinia jest dla nas cenna i pomoże nam udoskonalić nasze usługi. Mimo zaistniałych niedogodności, mamy nadzieję na kontynuację współpracy i obiecujemy, że postaramy się, aby kolejne zamówienia były realizowane z jeszcze większą starannością. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Netuno
22 gru 2023
23 lis 2023