maxtondesign.pl- Logo - Opinie

maxtondesign.pl

Opinie (241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (805)

Ważny od: 14 sie 2020
maxtondesign.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Listwy na klape bagaznika i gorny spoiler powinny byc cale pomalowane bo czarna jest tylko gora i wyglada to tragicznie - jakby bylo wyciete z tektury. Gdyby bylo pomalowane cale to byloby super. Auto za 500tys zl z takim czyms to nie tery droga. Sciagne i pomaluje ale to dla mnie dodatkowe koszty a listwy tanie nie byly...

14 lut 2024
Towar wadliwy (2 z 5 zamówionych produktów) a sprzedawca nie uznaje reklamacji. Skusiłem się ze względu na to że to polska firma ale niestety wszystkie komentarze i opinie nt słabej jakości i wad produktów są prawdziwe. Sprawa skierowana do sądu

Opinie nt. sklepu maxtondesign.pl

10 mar 2024
14 lut 2024
14 sty 2024
Proponuje być słownym i bardziej szanować czas klienta ps o kulturze osobistej pracowników nie będę wspominał
3 wrz 2023

Spoiler do Audi A4 B8 avant, odpadł !

Spoiler lotka został zamontowany według instrukcji obsługi. Na pierwszy rzut oka wszytko było w porządku. Po przejechaniu autostrada 100 km przy prędkości 120 km/h lotka odleciała. Ciężko mi nawet powiedzieć w którym momencie. Został tylko klej ... Zaufałem w pełni produktom klasy premium. Niestety myliłem się. Takie spoilery trzeba montować w inny sposób . Inaczej opór powietrza zrobi swoje.
20 sie 2023

Paski dekoracyjne na spoilery- Nie polecam!

Paski dekoracyjne na spoilery BEZNADZIEJNEJ jakości- odkleiły się po jednej trasie.
20 paź 2023
Słabe zabezpieczenie przesyłki Dziwna procedura reklamacyjna
28 lip 2023
Logo krzywo naklejone i odpadło po pierwszym myciu
2 cze 2023
Produkt niezgodny z opisem i sposobem montażu !!!
19 maj 2023
Lipa nie pasuje tak jak powinno
18 cze 2023