maxtondesign.pl- Logo - Opinie

maxtondesign.pl

Opinie (241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (805)

Ważny od: 14 sie 2020
maxtondesign.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Listwy na klape bagaznika i gorny spoiler powinny byc cale pomalowane bo czarna jest tylko gora i wyglada to tragicznie - jakby bylo wyciete z tektury. Gdyby bylo pomalowane cale to byloby super. Auto za 500tys zl z takim czyms to nie tery droga. Sciagne i pomaluje ale to dla mnie dodatkowe koszty a listwy tanie nie byly...

14 lut 2024
Towar wadliwy (2 z 5 zamówionych produktów) a sprzedawca nie uznaje reklamacji. Skusiłem się ze względu na to że to polska firma ale niestety wszystkie komentarze i opinie nt słabej jakości i wad produktów są prawdziwe. Sprawa skierowana do sądu

Opinie nt. sklepu maxtondesign.pl

Zamówiłem kpl najklejek otrzymałem jedna ale to mało ważne z powodu iż będę dalej robił zamówienia bo jakość super
2 lis 2023
Kontrola jakości do poprawy. To moje kolejne zamówienie od Maxton, gdzie są problemy z dopasowaniem produktu do samochodu. Nakładki na nadkola do VW Golf wyglądają na produkt wysokiej jakości, ładny, z dobrego tworzywa. Czar prysł gdy jedna z nakładek mimo wielu prób dopasowywania nadal odstaje od samochodu. Na minus długi czas oczekiwania i opóźnienia w wysyłaniu maili przez Maxton. Przykładowo firma komunikuje, że właśnie wysłała produkt, a produkt od kilku dni znajdował się w moim posiadaniu. Kolejny zgrzyt to mimo wszystko dość długi czas oczekiwania na produkt. Przemilczałbym sprawę opóźnień gdyby produkt był wykonany idealnie. W Maxtonie podoba mi się jakość tworzywa i szeroka oferta dokładek do pojazdów. Czuję dumę, że firma z Polski wytwarza rozpoznawalne na skalę globalną akcesoria tuningowe do samochodów. Gorąco życzę poprawy jakości wykonania produktów
2 lip 2023
Mocno przeciętna jakość produktów
6 lip 2023
Produkty przychodzą porysowane