maxtondesign.pl- Logo - Opinie

maxtondesign.pl

Opinie (241) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (805)

Ważny od: 14 sie 2020
maxtondesign.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Listwy na klape bagaznika i gorny spoiler powinny byc cale pomalowane bo czarna jest tylko gora i wyglada to tragicznie - jakby bylo wyciete z tektury. Gdyby bylo pomalowane cale to byloby super. Auto za 500tys zl z takim czyms to nie tery droga. Sciagne i pomaluje ale to dla mnie dodatkowe koszty a listwy tanie nie byly...

14 lut 2024
Towar wadliwy (2 z 5 zamówionych produktów) a sprzedawca nie uznaje reklamacji. Skusiłem się ze względu na to że to polska firma ale niestety wszystkie komentarze i opinie nt słabej jakości i wad produktów są prawdziwe. Sprawa skierowana do sądu

Opinie nt. sklepu maxtondesign.pl

Pakowanie przesyłki jest nie dostateczne przedmiot zamówiony nie jest w żaden sposób zabezpieczony w środku dwie folie i troche taśmy. DRAMAT! Zabezpieczajcie zawartość przesyłki... i za co klient płaci 200zł za przesyłkę?! przy zamawianiu wpisany jest przez waszą strone kurier UPS a dostawa jest przez DHL (świadome wprowadzanie w bląd kupującego!!!) i za nie zabezpieczenie towaru?!
Śruby bardzo słabej jakości, niektóre przyszły z korozją ,

Listwy spojlera i jlapy

Długi czas oczekiwania na produkt
25 sie 2023

Spliter przedni audi Q8

Spliter przedni wykonany z dwóch elementów zgrzanych ze sobą. Od nowości dwa ze zgrzewow nie trzymały, ale podczas montażu zostały skręcone w zespole do zderzaka auta. Jakość wykonania oceniam dobrze. Dopasowanie do karoserii auta prawie bardzo dobre - końcówki trzeba było skręcać w naprezeniu, bo odstawały. Wyglad końcowy po montażu super. Polecam produkty Maxton, chociaż przydaloby się pomyśleć o jakichś elementach montażowych do fabrycznych miejsc w aucie. Plastikowe nity, mocna tasma, klei i kilka śrub zapewniają mocne trzymanie. Szkoda, ze nie ma ich w komplecie.
20 cze 2023
Niby wszystko się zgadza ale firma z taką renomą zeby kazała czekać na zrobienie kawałka plastiku 2 miesiące to jakiś żart, jest to oczywiście wyraźnie opisane przed zakupem ale mi się to bardzo nie podoba. Jakość dokładki bardzo dobra, co do tego nie mam zastrzeżeń
26 lis 2023
Słaba taśma montażowa ostre krawędzie i matowa od spodu
29 wrz 2023
Ok