modasizeplus.pl

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (244)

Ważny od: 10 sie 2023
modasizeplus.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiona kurtka to mój drugi zakup w tym sklepie, druga kurtka zimowa. Ogólnie jestem zadowolona, kurtka fajna i bardzo ciepła. Jedynie dałabym grubszy suwak. Duży plus za to że suwak jest dwustronny, kurtka jest dłuższa i dzięki temu wygodniej jest np. przy wsiadaniu do samochodu. Zbędna jest płytka z logo, moja niestety kiepsko doszyta i ma wystające nitki. Kontakt ze sklepem dobry, na bieżąco informacje co sie dzieje z moim zamowieniem. Dodałabym możliwośc płacenia kartą, wszędzie bliki i szybkie płatności a karta choć też szybka płatność a niestety w wielu sklepach pominięta.

Dostalam łącznie 14 wiadomości mailowych w tym 2 dotyczące zamówienia o przyjęciu oraz o zmianie statusu, a paczka nie została nawet jeszcze wysłana, więc jaką opinię mogę wystawić? Chyba tylko dotyczącą bezsensownego spamowania.

Opinie nt. sklepu modasizeplus.pl

1 dzień temu
Zamowienie złożone i opłacone 8 maja , do dzisiaj nie zostało zrealizowane.
3 maj 2024
Brak zamówienia do dzisiaj!!!😡