modasizeplus.pl

Opinie (227) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (227)

Ważny od: 10 sie 2023
modasizeplus.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiona kurtka to mój drugi zakup w tym sklepie, druga kurtka zimowa. Ogólnie jestem zadowolona, kurtka fajna i bardzo ciepła. Jedynie dałabym grubszy suwak. Duży plus za to że suwak jest dwustronny, kurtka jest dłuższa i dzięki temu wygodniej jest np. przy wsiadaniu do samochodu. Zbędna jest płytka z logo, moja niestety kiepsko doszyta i ma wystające nitki. Kontakt ze sklepem dobry, na bieżąco informacje co sie dzieje z moim zamowieniem. Dodałabym możliwośc płacenia kartą, wszędzie bliki i szybkie płatności a karta choć też szybka płatność a niestety w wielu sklepach pominięta.

5 paź 2023
Bluza jest bardzo ładna, dostawa szybka, ale niestety przy zamku jest mała dziurka. Nie sądzę, żebym z tego powodu mogła ją reklamować.. Przez to moja słabsza ocena😔

Opinie nt. sklepu modasizeplus.pl

Sukienki ładne inne niż wszędzie teraz zamówiłam lniana myślę że będę zadowolona poprzednie też są fajne tylko materiały mogły by być bardziej naturalne jak np len😀pierwsza moja sukienka była kupiona na wesele jest ładna tylko ja jestem wysoka i 176 cm wzrostu i pas mam za wysoko bardziej pod piersi a tego nie lubię bardzo. Ale ze względu na krój sukienki zostawiłam ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów polecam😊
Wszystko jest dobrze dostawa szybka towar zapakowany bardzo dobrze niestety nie dołączę obrazu paczki bo sukienka już wisi w szafie .Ja jestem bardzo zadowolona polecam😊
Jestem bardzo zadowolona. To jest mój drugi zakup i wszystko przebiegło bez problemu. Obsługa rewelacja, dostawa bardzo szybka a sukienki przepiękne. Bardzo polecam
Proszę podawać rzeczywiste wymiary towaru bo odbiegają znacznie od gotowych produktów .Towar odesłany bo bardzo duży. Zamówiony zgodnie z podanymi wymiarami.

Sukienka super kontakt z firmą bardzo dobry .Po przymiarce okazało się że, trochę mały rozmiar ale w ciągu tygodnia była wymieniona bez problemu .
artykuły zgodne z opisem sprawna dostawa nie ma problemu z wymianą lub rezygnacją z towaru. Każdemu Państwa można polecić
Ekspresowa realizacja zamówienia. Sukienki piękne dobrze uszyte.Jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno tu wrócę.
Jestem zachwycona towarem, obsługą i dostawą. Na pewno będę stałą klientką Waszego sklepu.
13 kwi 2024
Sukienka bardzo ładna, kolory przepiękne, zgodne z kolorem na zdjęciu. Polecam
Polecam ! Pełen perfekcjonizm. Na pewno wrócę do tego sklepu na zakupy.
Kurtka starannie uszyta. Zgodne z opisem. Szybka wysyłka. Polecam.
Bardzo sprawnie przesyłka trafiła do mnie.Towar zamówiony superrr
Bardzo dobry kontakt. Kurtka śliczna, porządna. Rozmiar idealny.
Sukienka jest dobrze uszyta,ma piękny fason,materiał i kolor.
Sukienka rewelacyjna, leży idealnie😊 rozmiar zgodny z opisem
Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa. Polecam firmę!
kolor piękny szyty jak na mnie a brałam rozm. 54
Wymiar zgodny z opisem, super materiał.
Bardzo ładny sportowy komplecik
Szybka realizacja zamówienia