modasizeplus.pl

Opinie (243) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

Ważny od: 10 sie 2023
modasizeplus.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiona kurtka to mój drugi zakup w tym sklepie, druga kurtka zimowa. Ogólnie jestem zadowolona, kurtka fajna i bardzo ciepła. Jedynie dałabym grubszy suwak. Duży plus za to że suwak jest dwustronny, kurtka jest dłuższa i dzięki temu wygodniej jest np. przy wsiadaniu do samochodu. Zbędna jest płytka z logo, moja niestety kiepsko doszyta i ma wystające nitki. Kontakt ze sklepem dobry, na bieżąco informacje co sie dzieje z moim zamowieniem. Dodałabym możliwośc płacenia kartą, wszędzie bliki i szybkie płatności a karta choć też szybka płatność a niestety w wielu sklepach pominięta.

Dostalam łącznie 14 wiadomości mailowych w tym 2 dotyczące zamówienia o przyjęciu oraz o zmianie statusu, a paczka nie została nawet jeszcze wysłana, więc jaką opinię mogę wystawić? Chyba tylko dotyczącą bezsensownego spamowania.

Opinie nt. sklepu modasizeplus.pl

23 kwi 2024
Proszę podawać rzeczywiste wymiary towaru bo odbiegają znacznie od gotowych produktów .Towar odesłany bo bardzo duży. Zamówiony zgodnie z podanymi wymiarami.

Rozmiar

Mają Państwo zaniżone rozmiary
Mają Państwo zaniżone rozmiary
13 kwi 2024
Napisałam swoją opinię w e-mailu.
18 lut 2024
Szybka obsluga
11 lut 2024

Suwaka, uchwyty za bardzo modne dla mnie.

Kurtka fajna zakrywa pupę, niestety troszkę za dużą kupiłam, problem mam z zasuwaniem dwóch "końcuwek" suwaka, uchwyty bardzo duże! spadają na końcowi i dłuszą chwilę zajmuje dobrze wsuniecie się koncuwek i zasuniecie suwaka. Chyba trochę przeciw deszczowa jest kurka, bo po drobnym deszczu udało się ztrzepnąć krople.

Kurtka zimowa

22 gru 2023

Ok

Produkt fajny, leży nieźle ogólnie całkiem dobrze wykonane ,a próbę wytrzymałości przejdą w styczniu 🙂
6 wrz 2023
Rozmiar zgodny z podanymi w centymetrach. Dostawa szybką i sprawna.
Bardzo ładny materiał