modasizeplus.pl

Opinie (243) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

Ważny od: 10 sie 2023
modasizeplus.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zakupiona kurtka to mój drugi zakup w tym sklepie, druga kurtka zimowa. Ogólnie jestem zadowolona, kurtka fajna i bardzo ciepła. Jedynie dałabym grubszy suwak. Duży plus za to że suwak jest dwustronny, kurtka jest dłuższa i dzięki temu wygodniej jest np. przy wsiadaniu do samochodu. Zbędna jest płytka z logo, moja niestety kiepsko doszyta i ma wystające nitki. Kontakt ze sklepem dobry, na bieżąco informacje co sie dzieje z moim zamowieniem. Dodałabym możliwośc płacenia kartą, wszędzie bliki i szybkie płatności a karta choć też szybka płatność a niestety w wielu sklepach pominięta.

Dostalam łącznie 14 wiadomości mailowych w tym 2 dotyczące zamówienia o przyjęciu oraz o zmianie statusu, a paczka nie została nawet jeszcze wysłana, więc jaką opinię mogę wystawić? Chyba tylko dotyczącą bezsensownego spamowania.

Opinie nt. sklepu modasizeplus.pl

24 kwi 2024
Wszystko jest dobrze dostawa szybka towar zapakowany bardzo dobrze niestety nie dołączę obrazu paczki bo sukienka już wisi w szafie .Ja jestem bardzo zadowolona polecam😊
3 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Państwa Firmie. Otrzymałam piękną sukienkę w bardzo krótkim czasie. Wszystko zgodne z objaśnieniami. Błyskawicznie dostałam też odpowiedź na mojego e-maila. Z całego serca polecam zakupy w Waszym Sklepie.
Zwiększych ilości stanow magazynowych kolorów adekwatnych do sezonu. Błękitny garnitur, który również chcialam kupić jest już niedostępny w największych rozmiarach.
Jestem bardzo zadowolona. To jest mój drugi zakup i wszystko przebiegło bez problemu. Obsługa rewelacja, dostawa bardzo szybka a sukienki przepiękne. Bardzo polecam
23 kwi 2024
Proszę podawać rzeczywiste wymiary towaru bo odbiegają znacznie od gotowych produktów .Towar odesłany bo bardzo duży. Zamówiony zgodnie z podanymi wymiarami.
27 kwi 2024

Sukienka super kontakt z firmą bardzo dobry .Po przymiarce okazało się że, trochę mały rozmiar ale w ciągu tygodnia była wymieniona bez problemu .
Kolejny udany zakup, polecam z całego serce, obsługa perfekcyjna, jakość sukienek celująca, wysyłka szybka. Podsumowując 6+
artykuły zgodne z opisem sprawna dostawa nie ma problemu z wymianą lub rezygnacją z towaru. Każdemu Państwa można polecić
26 kwi 2024
Ekspresowa realizacja zamówienia. Sukienki piękne dobrze uszyte.Jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno tu wrócę.
Bluzka bardzo ładna, cienka, idealna na upały. Lekko prześwituje ale nie jest to dla mnie problem.
24 kwi 2024
Sukienka jest dobrze uszyta,ma piękny fason,materiał i kolor.
28 kwi 2024
Sukienka rewelacyjna, leży idealnie😊 rozmiar zgodny z opisem
EU
Elidia U.
Dąbrowa Tarnowska
świetny fason spodni zamówiłam jednak z duży.
29 kwi 2024
Szybka realizacja zamówienia