aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.plOpinie

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep aelia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aelia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu aelia.pl

31 lip 2022
Chociaż nie latam zbyt często, to zawsze będąc na lotnisku zaglądam do sklepu Aelia. Mam z nim same dobre wspomnienia, bo kojarzy mi się z wakacjami i wizją cudownie spędzonego czasu pośród pięknych widoków. Wielokrotnie kupowałam tam miniatury kosmetyków, żeby móc korzystać z nich podczas wyjazdu. W tym roku przez brak możliwości lotu za granicę postanowiłam złożyć zamówienie online. I przepadłam, bo sklep dał mi namiastkę tej mojej urlopowej radości. Paczka przyszła następnego dnia od zamówienia – super! Trafiła do mnie świetnie zapakowana, kosmetyki były dokładnie zabezpieczone i zawinięte w elegancki papier, który…pachniał jak perfumeria! Dostałam kartkę informacyjną czym jest dany zapach pudełka (podany rodzaj i opis perfum) oraz próbki kosmetyków. Ceny produktów są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Aelia oferuje kosmetyki wysokopółkowych marek. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, będę polować na kolejne świetne promocje i z pewnością regularnie zamawiać kosmetyki z Aelia. #AELIA

13 lut 2022
Nie dotrzymane warunki promocji LOVE10 Niedotrzymane ustalenia. Lepiej nie dawać pustych deklaracji.

Opinie nt. sklepu aelia.pl

13 lut 2022
8 kwi 2022
Brakuje informacji o sposobie przesłania zamówienia. A druga sprawa, to Wasz system przyjął zamówienie, a ja nawet go nie zakończyłam. Potem otrzymałam pytanie dlaczego nie opłaciłam zamówienia, ale dla mnie było ważne w jaki sposób będzie ono do mnie wysłane (kurier? paczkomat?) - chciałabym móc wybrać, ponieważ planowałam podróż służbową i mogłabym mieć trudność z odbiorem przesyłki kurierskiej.,
9 paź 2022
Trzykrotnie próbowałam opłacić zamówienie przy użyciu karty kredytowej i trzykrotnie pojawiła się informacja o błędzie. Zmarnowany czas. Na pewno nie wrócę do tego sklepu.
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
13 paź 2022
Szanowna Pani, w razie jakichkolwiek problemów ze złożeniem zamówienia służymy pomocą na naszej infolinii oraz czacie. Skontaktujemy się z Panią w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy
6 lip 2022
Niestety przesyłka nie została do mnie jeszcze dostarczona ,pomimo ,że upłynął już tydzień od zamowienia
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
27 lip 2022
Dziękujemy za zgłoszenie. Sprawa została wyjaśniona sprawnie o czym informowaliśmy na bieżąco. Pozdrawiamy