aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.plOpinie

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep aelia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aelia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu aelia.pl

31 lip 2022
Chociaż nie latam zbyt często, to zawsze będąc na lotnisku zaglądam do sklepu Aelia. Mam z nim same dobre wspomnienia, bo kojarzy mi się z wakacjami i wizją cudownie spędzonego czasu pośród pięknych widoków. Wielokrotnie kupowałam tam miniatury kosmetyków, żeby móc korzystać z nich podczas wyjazdu. W tym roku przez brak możliwości lotu za granicę postanowiłam złożyć zamówienie online. I przepadłam, bo sklep dał mi namiastkę tej mojej urlopowej radości. Paczka przyszła następnego dnia od zamówienia – super! Trafiła do mnie świetnie zapakowana, kosmetyki były dokładnie zabezpieczone i zawinięte w elegancki papier, który…pachniał jak perfumeria! Dostałam kartkę informacyjną czym jest dany zapach pudełka (podany rodzaj i opis perfum) oraz próbki kosmetyków. Ceny produktów są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Aelia oferuje kosmetyki wysokopółkowych marek. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, będę polować na kolejne świetne promocje i z pewnością regularnie zamawiać kosmetyki z Aelia. #AELIA

13 lut 2022
Nie dotrzymane warunki promocji LOVE10 Niedotrzymane ustalenia. Lepiej nie dawać pustych deklaracji.

Opinie nt. sklepu aelia.pl

17 maj 2022
Skandalem jest sprzedaż perfum za 650 zł w szeleszczącei folii.Jednym słowem produkt był stary, zleżały .Wstyd!!!
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
8 cze 2022
Szanowna Pani, robimy wszystko, aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości. Dziękujemy za dodanie opinii. Wyjaśnimy kwestie produktu jaki Pani otrzymała. Pozdrawiamy Serdecznie
4 paź 2022
Bardzo długi czas oczekiwania na przygotowanie zamówienia do wysłania (7 dni roboczych) zamówienie opłacone 26.09 jeszcze nie zostało wysłane z magazynu (03.10.22)
Odpowiedź ze sklepu aelia.pl
13 paź 2022
Dzień dobry robimy wszystko aby nasze przesyłki były dostarczone zgodnie z harmonogramem jednak w związku z inwentaryzają w w dniach 26-29.09 nastąpiły opóźnienia wysyłek o czym infmowaliśmy klientów informacją na stronie. Pozdrawiamy