aelia.pl- Logo - Opinie

aelia.plOpinie

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep aelia.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie aelia.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 maj 2021
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu aelia.pl

31 lip 2022
Chociaż nie latam zbyt często, to zawsze będąc na lotnisku zaglądam do sklepu Aelia. Mam z nim same dobre wspomnienia, bo kojarzy mi się z wakacjami i wizją cudownie spędzonego czasu pośród pięknych widoków. Wielokrotnie kupowałam tam miniatury kosmetyków, żeby móc korzystać z nich podczas wyjazdu. W tym roku przez brak możliwości lotu za granicę postanowiłam złożyć zamówienie online. I przepadłam, bo sklep dał mi namiastkę tej mojej urlopowej radości. Paczka przyszła następnego dnia od zamówienia – super! Trafiła do mnie świetnie zapakowana, kosmetyki były dokładnie zabezpieczone i zawinięte w elegancki papier, który…pachniał jak perfumeria! Dostałam kartkę informacyjną czym jest dany zapach pudełka (podany rodzaj i opis perfum) oraz próbki kosmetyków. Ceny produktów są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Aelia oferuje kosmetyki wysokopółkowych marek. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie, będę polować na kolejne świetne promocje i z pewnością regularnie zamawiać kosmetyki z Aelia. #AELIA

13 lut 2022
Nie dotrzymane warunki promocji LOVE10 Niedotrzymane ustalenia. Lepiej nie dawać pustych deklaracji.

Opinie nt. sklepu aelia.pl

19 paź 2022
27 maj 2022
Nie otrzymałam próbek które miałam otrzymać w gratisie do zamówienia
31 maj 2022
Szanowna Pani, Dziękujemy za dodanie opinii skontaktujemy się z Panią bezpośrednio w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy Serdecznie
4 paź 2022
długie oczekiwanie na realizację zamówienia
13 paź 2022
Dzień dobry robimy wszystko aby nasze przesyłki były dostarczone zgodnie z harmonogramem jednak w związku z inwentaryzają w w dniach 26-29.09 nastąpiły opóźnienia wysyłek o czym infmowaliśmy naszych klientów. Pozdrawiamy Serdecznie
22 sie 2022
produkt się zgadza
9 wrz 2022
Dziękujemy za dodanie opinii. Robimy wszystko aby nasze zamówienia zasługiwały na 5 gwiazdek. Pozdrawiamy Serdecznie.
3 paź 2022
Czas przesylki
13 paź 2022
Dzień dobry robimy wszystko aby nasze przesyłki były dostarczone zgodnie z harmonogramem jednak w związku z inwentaryzają prowadzoną w dniach 26-29.09 nastąpiły opóźnienia wysyłek o czym infmowaliśmy naszych klientów. Pozdrawiamy