samanta-butik.pl- Logo - Opinie

samanta-butik.pl

Opinie (62) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (93)

Ważny od: 13 sty 2023
samanta-butik.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sprzedawca na złoty medal!!! Mega szybka wysyłka, przemiły i rewelacyjny kontakt i towar 100% oryginalny. Na pewno to nie były ostatnie moje zakupy w tym sklepie ☺polecam z całego serca 🥰

Zdecydowanie nie polecam! Rozmiary ubrań błędnie podane. Mimo wysłany zdjęć Pani się upierała, że są dobre wymiary. Za błąd sklepu sama musiałam zapłacić za przesyłkę mimo, że to nie z mojej winy. Wymiary różniły się o 10 cm! Materiał nie był rozciągliwy. Celowe wprowadzenie w błąd klienta. Dramat!

Opinie nt. sklepu samanta-butik.pl

1 kwi 2024
Boskie legginsy push-up, naprawdę robią efekt jak napisano na stronie. Błyskawiczna wysyłka, zamówiełam rano i na drugi dzień byłu u mnie
Pierwszy raz zamawiałam z tego butiku i jestem bardzo zadowolona zarówno z produktu jak i obsługi. Gorąco polecam
Ogromny plus za szybkość realizacji zamówienia oraz za jakość sukienki, takiej szukałam :-)
Bardzo polecam sklep za obsługę klienta, sukienka z cocomore świetnej jakośći

Polecam sklep

Alpaka jest piękna, idealnie pasuje, na stronie podane rzeczywiste wymiary

Gorąco polecam!

Cudowna sukienka, profesjonalna i szybka obsługa. Gorąco polecam!
Świetny sklep internetowy, bogata oferta i przemiła obsługa
Świetna obsługa, polecam zarówno sprzedawcę jak i towar 😊👍
16 mar 2024
Szybka wysyłka dobry kontakt ze sprzedawcą
Odpowiedź ze sklepu samanta-butik.pl
Dziękujemy bardzo za tak wyjątkową opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc 🤩 Oczywiście zapraszamy ponownie na kolejne udane zakupy ❤️
13 cze 2023

Profesjonalna i miła obsługa.

Świetny kontakt ze Sprzedającą, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.
28 cze 2023
Niezmiernie mi miło, że mogłam pomóc w zakupach :) Dziękuję za pozytywną opinię i pozdrawiam, Pamela
13 cze 2023
Spodobała mi się szybkość zrealizowania zamówienia, towar zgodny z opisem i pięknie zapakowany.
28 cze 2023
Zadowolenie naszych klientek od momentu wzięcia paczki w ręcę to nasz mały cel. Wierzymy w to, że dzieki małym gestom dzień może stać się piękniejszy. Dziękujemy za cudowną opinię :)