Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1415)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 mar 2023
Obsłiga klienta na bardzo wysokim poziomie. W sklepie skończył się produkt smaczzków dla pieska, który zamówiłam. Otrzymałam bardzo miły telefon odnośnie mojego zamówienia, z zapytaniem o to czy chcę zrezygnować z części zamówienia, czy wymienić je na inne smaczki. Dopytano mnie szczegółowo o potrzeby pieska i wymieniono produkt na podobną cenę, dopłacając różnicę na koszt sklepu. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do klienta.

10 kwi 2023
Kontakt telefoniczny z Pania, ktora odebrala tel kiedy dzwonilam zapytac o zamówienie gdy przez 3 dni nie zmieniał sie status (byla tez pisana prośba) tragiczny, Pani bardzo nie miła z podniesionym tonem naskoczyła na mnie i nie chciala dojsc do slowa nie mam pojecia jak mozna tak rozmawiac z klientem…. Klatka wątpliwej jakości, lekko pęknięty jeden element ale za ta cene nie ma co sie czepiać, choc towar nie do konca zgodny z opisem - domek dla chomika jest inny niz na zdjęciu, jedzenie dla gryzoni ok. Ale nie zrobie wiecej tu zakupow i nie polecam sprzedającego.

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

14 lut 2024

Tanie lecz jest jedno ale

Wszystko jest bardzo tanie dla zwierząt lecz nie wszystko jest takie same jak na zdjęciach. Np bujak/huśtawka z dzwoneczkiem to gdzie ten dzwoneczek?

Odpowiednie pakowanie gdyż szaszetka z…

Odpowiednie pakowanie gdyż saszetka z witaminami była pusta -
17 lut 2024

Nie polecam Bardzo słaby kontakt ze sklepem.

Bardzo słaby kontakt ze sklepem. Długą wysyłka
2 sty 2024
13 gru 2023
Jakość słaba. Ale mimo wszystko , wszystko przybyło w dobrym stanie, bez żadnych uszkodzeń.
7 sie 2023
Długi czas oczekiwania na wysyłkę.
20 mar 2023
jedna z 4 paczek była rozerwa brakowało 1 smaczka